SON DAKİKA Vural Çelik Hayatını Kaybetti!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,305
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Ünlü oyuncu ve tiyatro sanatçısı Vural Çelik hayatını kaybetti.

'Bir Demet Tiyatro', 'Avrupa Yakası', 'Yahşi Çazibe' gibi yapımlarda rol alan ve son olarak 'Seksenler'de canlandırdığı Niyazi karakteri ile hafızalara kazınan Çelik, 51 yaşında hayatını kaybetti.

Acı haberi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürü Birol Güven, X hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu.
https://twitter.com/x/status/1846962772870889889 Bizde Fav10.net ailesi olarak Vural Çelik'e Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

Çok üzüldüm çok... Aklımda Kubilay olarak kalıcak hep

Daha 51 yaṣındaydı. Çok erken ayrıldı aramızdan. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Reactions: ömer karataş
Seksenler'den çok haksız ve adaletsiz şekilde ayrılmak zorunda kalmıştı. O günden sonra da ne yazık ki kendisini ekranlarda göremedik.

Allah rahmet eylesin, çok ani ve erken bir kayıp

Huzur içinde uyusun.

Avrupa Yakasının Kubilayi. Şu sahneye çok gülmüştüm zamanında.

Seksenler'den çok haksız ve adaletsiz şekilde ayrılmak zorunda kalmıştı. O günden sonra da ne yazık ki kendisini ekranlarda göremedik.

Allah rahmet eylesin, çok ani ve erken bir kayıp
neden ayrıldıkı allah rehmet eylesın.n gibi haksızlık

Allah rahmet eylesin. Sevdiğim bir oyuncuydu. Son zamanlarda göremedik kendisini ekranlarda ama sesi ve oyunculuğu ile iyi bir isimdi. Ani oldu gidişi.

Avrupa Yakası ile karıştırmış olabilirim tam hatırlamıyorum. Bir oyuncu ayrıldı diye tepki gösterdiği için ayrılmak zorunda kalmıştı.
tm kardeşim.Seksenler Vural çelik ayrıldıgı dönem kimse ayrılmadı.Avrupa yakasında ayrılan çoktu avrupa yakası olabilir

Seksenler'de izleme fırsatı bulduğum, özellikle 12 Eylül konusunun işlendiği bölümlerde performansını zirveye çıkaran isimlerdendi. Her ölüm erken ama bu daha da erken, çok üzücü. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Niye yaaaa??? Çok genç, çok erken bir kayıp.

Mekanı cennet olsun...

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.