Volkan Kocatürk 'Halka'dan Ayrılıyor!

serhatt

Favori Üye
10 Aralık 2014
30,235
4,454
910
65767

Es Filmin yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Levent Cantek'in kaleme aldığı 'Halka'nın yönetmeni Volkan Kocatürk diziden ayrılıyor!

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Burak Sergen, Umut Karadağ, Erdal Yıldız, Dilan Telkök, Banu Fotocan, Okday Korunan, Şehsuvar Aktaş, Deniz Hamzaoğlu ve Uğur Taşdemir gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmeni Volkan Kocatürk anlaşması gereği 13. bölümden itibaren görevini başka bir yönetmene devredip diziden ayrılacak.

"Halka" yeni bölümleriyle her salı 20.00'de TRT1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Reactions: batuhankaralar

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
9,457
6,888
610
25
İstanbul
Doğru değildir inşallah bu haber. Ne alaka kardeşim 13 bölümlük anlaşma, uzatırsınız olur biter. Adam efsane iş çıkarıyor, Halka'nın bu kadar orjinal bir iş olmasında katkısı çok çok büyük. Çekimleri bile ayrı mükemmel.

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
29,392
17,078
1,060
13. bölümde final olmayacağını bilmek iyi :A Bu ayarda 12 bölüm sürerse benim icin efsane olur demiştim zamanında :D
Çekimler harikaydı, İstanbul'u apayrı bir açıdanda bizlere sunuyordu ve umarım onu aratmayan bir yönetmen gelir ve senaristler değişmesinde, benim için önemli olan o :D

Reactions: Polat Şaşmaz

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
9,457
6,888
610
25
İstanbul
13. bölümde final olmayacağını bilmek iyi :A Bu ayarda 12 bölüm sürerse benim icin efsane olur demiştim zamanında :D
Çekimler harikaydı, İstanbul'u apayrı bir açıdanda bizlere sunuyordu ve umarım onu aratmayan bir yönetmen gelir ve senaristler değişmesinde, benim için önemli olan o :D
Yakında çıkar kokusu, doğru olmamasını diliyorum bu haberin. Volkan Kocatürk'ün bu dizideki katkısını teknik anlamda çok iyi hissediyorum. Sadece İstanbul görüntüleriyle açıklanamaz bir teknik kalitesi var dizinin. Ayrıca görüntü yönetmeni bu adam. Yani diziye görsel ve teknik kalitesini bu adam veriyor. Haber gerçek olmasın diye beklemekten başka çarem yok...

Reactions: Dosi

eskici

Favori Üye
21 Ocak 2013
25,941
7,209
1,059
Umarım doğru değildir böyle bir şey olursa dizinin sonu olur bence o derece önemli bir katkısı var bu adamın diziye..

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
9,320
5,340
600
İstanbul
Bu dizinin en en en önemli parçası yönetmeni olabilir. Çekim tekniklerinden, kullanılan renk tonuna kadar çok başarılı bir yönetmenlik ile karşı karşıyayız. Adam aynı zamanda görüntü yönetmeni zaten. Eğer ayrılırsa yerine Volkan Kocatürk ayarında birinin bulunabilmesi çok çok zor, umarım anlaşması uzatılır.

turkuazz

Favori Üye
4 Eylül 2015
14,179
9,621
710
Dünyadan
İnşallah diziyi etkileyecek karar çıkarmazlar yayınlanan bölümlerin hepsinde o kadar başarılı iş çıkarmışken Bu başarıyı sürdürün

batuhankaralar

FF Premium+
Favori Üye
11 Ağustos 2012
17,985
12,380
861
Savaşçı'dan ayrıldıktan sonra dizinin kalitesi düştü, İsimsizler'de de güzel iş çıkarmıştı. Umarım doğru değildir :(

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
29,392
17,078
1,060
Maasef doğru :T: Dilerim Volkan beyi aratmayan biri gelir :)

Doğru değildir inşallah bu haber. Ne alaka kardeşim 13 bölümlük anlaşma, uzatırsınız olur biter. Adam efsane iş çıkarıyor, Halka'nın bu kadar orjinal bir iş olmasında katkısı çok çok büyük. Çekimleri bile ayrı mükemmel.
İnşAllah gerçek değildir dizinin böyle bi kaliteden eksik kalmaması lazım
Umarım doğru değildir böyle bir şey olursa dizinin sonu olur bence o derece önemli bir katkısı var bu adamın diziye..
Bu dizinin en en en önemli parçası yönetmeni olabilir. Çekim tekniklerinden, kullanılan renk tonuna kadar çok başarılı bir yönetmenlik ile karşı karşıyayız. Adam aynı zamanda görüntü yönetmeni zaten. Eğer ayrılırsa yerine Volkan Kocatürk ayarında birinin bulunabilmesi çok çok zor, umarım anlaşması uzatılır.
İnşallah diziyi etkileyecek karar çıkarmazlar yayınlanan bölümlerin hepsinde o kadar başarılı iş çıkarmışken Bu başarıyı sürdürün
Savaşçı'dan ayrıldıktan sonra dizinin kalitesi düştü, İsimsizler'de de güzel iş çıkarmıştı. Umarım doğru değildir :(

Reactions: turkuazz

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
9,457
6,888
610
25
İstanbul

takas

Tecrübeli Üye
18 Kasım 2011
81,836
55,651
1,059
Hiçbişey olmaz iyi bi yönetmen olsun yeter önemli olan senaryo

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
9,320
5,340
600
İstanbul
Güveniyorum güvenmesine ama böyle bir diziye yaptığın ayıbı düşününce içim acıyor, laf söylemeden duramıyorum. :A Bak @MasacRE ye güncele gelmiştir muhakkak. 9'u izleyip 10'u beklemeye koyulmuştur. Hatta beklerken yerinde zor duruyordur. :A
Adaşım beni bilirsin, yavaş ve sessiz adımlarla güncele doğru ilerliyorum. :A Acele etmeye gerek yok, yalnız yönetmenin değişecek olması beni bir miktar üzdü. Volkan Kocatürk önceki işlerinden ayrıldıktan sonra hep o diziler bozdu, öyle bir mevzu var ve bu beni korkutuyor. :A

Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
15,280
4,431
709
Güveniyorum güvenmesine ama böyle bir diziye yaptığın ayıbı düşününce içim acıyor, laf söylemeden duramıyorum. :A Bak @MasacRE ye güncele gelmiştir muhakkak. 9'u izleyip 10'u beklemeye koyulmuştur. Hatta beklerken yerinde zor duruyordur. :A
Adaşım beni bilirsin, yavaş ve sessiz adımlarla güncele doğru ilerliyorum. :A Acele etmeye gerek yok, yalnız yönetmenin değişecek olması beni bir miktar üzdü. Volkan Kocatürk önceki işlerinden ayrıldıktan sonra hep o diziler bozdu, öyle bir mevzu var ve bu beni korkutuyor. :A
Evet ben geldim güncele, Şerlok beyi de bekliyoruz artık en kısa zamanda :A

Reactions: Sherlock and MEnes