Volkan Demirel, Fenerbahçe'den Ayrıldı!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1626253316812.png

Fenerbahçe'nin eski kalecisi olan yardımcı antrenör Volkan Demirel ile yollar ayrıldı!

Fenerbahçe'de değişim rüzgarları esmeye devam ediyor. Emre Belözoğlu ile yollarını ayıran Fenerbahçe, Volkan Demirel ile de yollarını ayırdı. 17 yıl boyunca Fenerbahçe'nin kalesini koruyan Volkan Demirel, 2 Eylül 2019'dan bu yana iki sezondur takımın yardımcı antrenörlüğünü üstleniyordu. Ali Koç, yapılan toplantıda Vitor Pereira'nın, Volkan Demirel'in kendi ekibinde olmasından memnun olduğunu dile getirdiğini söyledi ama Volkan bir müddet ayrılmak istediğini dile getirdiğini aktardı. Volkan Demirel ise, hedefleri olduğunu ve kendi hedefleriyle, yapacaklarıyla devam edeceğini söyledi.​

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Bence dikkat bozukluğu yüzünden hiç bir zaman 1. sınıf kaleci olamadı. Sportif kadroda değil, yönetim kısmında başarılı olabilecek biri.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Emre ve Volkan gönderilince Fenerbahçe en iddialı takım haline geldi. Sezon içinde Caner, Ozan ve MHY üçlüsünün oluşan hizip boşluğunu doldurmasını umut edeceğiz.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tekrar Fenerbahçe'ye dönmeyi düşündürecek bir ayrılık oldu. :A

Fenerbahçe'yi desteklediğim dönemde takımın en büyük kanseri olarak gördüğüm bir isimdi. Kalecilik olarak iyi dönemleri oldu ama genel anlamda bakarsak tam bir loser. Zaten Serdar Kulbilge, Mert Günok gibi yedek kaleciler de çoğu zaman kendisinden iyiydi ama "en fenerli benim" tavırları nedeniyle korunulup kollandı her zaman. Takım içi lobiler kurup çok hoca yedi. Bu sezonun en büyük transferi kendisinin ayrılığı...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Fenerbahçe'yi desteklediğim dönemde takımın en büyük kanseri olarak gördüğüm bir isimdi. Kalecilik olarak iyi dönemleri oldu ama genel anlamda bakarsak tam bir loser. Zaten Serdar Kulbilge, Mert Günok gibi yedek kaleciler de çoğu zaman kendisinden iyiydi ama "en fenerli benim" tavırları nedeniyle korunulup kollandı her zaman. Takım içi lobiler kurup çok hoca yedi. Bu sezonun en büyük transferi kendisinin ayrılığı...
Bu tarz mesajlara alışamadım daha ama üst mesaja gelince dönmeyi düşünme değil, düşünmeden dön artık :A Kicktipp zamanı kapışalım yine :Z @Tolstoyevski

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

@Dosi, @bazinga'yı Fenerbahçe'yi desteklediğini bıraktığını hatırlatalım, eğer Fenerbahçe'yi yeniden desteklediğini söylerse. :A

• İlginç

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu tarz mesajlara alışamadım daha ama üst mesaja gelince dönmeyi düşünme değil, düşünmeden dön artık :A Kicktipp zamanı kapışalım yine :Z @Tolstoyevski

@Dosi, @bazinga'yı Fenerbahçe'yi desteklediğini bıraktığını hatırlatalım, eğer Fenerbahçe'yi yeniden desteklediğini söylerse. :A
Dur be bende yukarda deynmiştim. Tekrar aramıza dönecek bunun sinyalini aldım :A
Ben bir ara bir kaç sene komple futbol ile ilgilenmeyi bırakmıştım ama herzaman Fenerbahçe özeldi. bazinga direk desteğinide çekti :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dur be bende yukarda deynmiştim. Tekrar aramıza dönecek bunun sinyalini aldım :A
Ben bir ara bir kaç sene komple futbol ile ilgilenmeyi bırakmıştım ama herzaman Fenerbahçe özeldi. bazinga direk desteğinide çekti :A
İyi günde, kötü günde, hastalıkta sağlıkta, ölüm ayırıncaya dek desteğini hiç çekmemek, hep desteklemektir Fenerbaheli olmak. :cool:

• Güldürdün