Voleybol - Genel Yorum & Sohbet Konusu | Filenin Sultanlar─▒ ­čĆÉ

─░kinci yar─▒da ├žok daha iyi oynuyoruz. Bu seti al─▒r─▒z in┼čallah.

• Aynen
Reactions: Royal Highness
02.06.2024 - MAÇ SONUCU
ABD 2 - 3 T├╝rkiye
images.jpeg

• Harika
Reactions: 12.Adam
├çok g├╝zel bir ma├ž oldu. Muhte┼čem bir galibiyet ald─▒k. ─░lk haftan─▒n telafisini yapt─▒k. Bir tane ├žok iyi bir man┼čet├žimiz olursa bu tak─▒m─▒n bile─či kolay kolay b├╝k├╝lmez. Bir de art─▒k Cansu'nun daha fazla s├╝re bulmas─▒ gerekiyor. Olimpiyatlar'─▒n provas─▒n─▒ son haftada yapacaksak art─▒k o s├╝re almal─▒. Elif'in pas├Ârl├╝─č├╝n├╝ ben yeterli bulmuyorum. Cansu as pas├Âr├╝m├╝z ve art─▒k ma├ž temposuna girmesi gerekiyor.

• Be─čendim
  • Okudum
Reactions: 12.Adam and Hazem
4.set biraz da─č─▒lsak da 5.set ├žok g├╝zel bir geri d├Ân├╝┼č yaparak ma├ž─▒ ald─▒k. Adrenalinin y├╝kseldi─či ├žok heyecanl─▒ bir kar┼č─▒la┼čma oldu.

2.Hafta ma├žlar─▒n─▒ nama─člup tamamlamam─▒z ve
ABD topraklar─▒nda ABD'yi yenmemiz ├žok iyi oldu.

3.Haftada da ba┼čar─▒lar─▒m─▒z─▒n devam─▒ dile─čiyle.. Tebrikler Filenin Sultanlar─▒ ­č嬭čĺ»

• Be─čendim
2024 FIVB VOLEYBOL KADINLAR M─░LLETLER L─░G─░
2. HAFTA SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
(28 May─▒s - 2 Haziran 2024)
Screenshot_20240603_114146_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20240603_114524_Samsung Internet.jpg

S─▒ralama

Screenshot_20240603_121729_Samsung Internet.jpg

20240520_033628-1m2.jpg

Kaynak: Vikipedi

NOT: 3. hafta ma├žlar─▒ 11 - 16 Haziran 2024
tarihleri aras─▒nda oynanacakt─▒r.

Son d├╝zenleme:
  • Be─čendim
Reactions: mesmeso
2024 KADINLAR VNL ├ľN ELEME TURU
3. HAFTA MA├çLARI BA┼×LIYOR!

200.gif

A Milli Voleybol Tak─▒m─▒m─▒z "Filenin Sultanlar─▒"
2024 Voleybol Kad─▒nlar Milletler Ligi'nin ├Ân eleme turlar─▒nda Hong Kong, ├çin'de oynanacak 3.hafta ma├žlar─▒na 12 Haziran 2024 ├çar┼čamba g├╝n├╝ (bug├╝n) ba┼čl─▒yor.

Bug├╝n saat 12.00'de oynanacak olan
T├╝rkiye - Tayland kar┼č─▒la┼čmas─▒ TRT Spor Y─▒ld─▒z ekran─▒nda canl─▒ olarak yay─▒nlanacak.

3. Haftan─▒n di─čer ma├žlar─▒ ise ┼č├Âyle :
20240612_002606.jpg

Son d├╝zenleme:
  • Harika
2024 KADINLAR VNL ├ľN ELEME TURU
3. HAFTA MA├çLARI BA┼×LIYOR!

200.gif

A Milli Voleybol Tak─▒m─▒m─▒z "Filenin Sultanlar─▒"
2024 Voleybol Kad─▒nlar Milletler Ligi'nin ├Ân eleme turlar─▒nda Hong Kong, ├çin'de oynanacak 3.hafta ma├žlar─▒na
12 Haziran 2024 ├çar┼čamba g├╝n├╝ (bug├╝n) ba┼čl─▒yor.

Bug├╝n saat 12.00'de oynanacak olan
T├╝rkiye - Tayland kar┼č─▒la┼čmas─▒ TRT Spor ekran─▒nda canl─▒ olarak yay─▒nlanacak.
Sonu├ž belli 3-0 saati kurdum ekran ba┼č─▒nda yerimi alaca─č─▒m. :Z

• Harika
Cansu ├ľzbay bu tak─▒m─▒n as pas├Âr├╝d├╝r. Girdi─či gibi paslar─▒yla ma├ž─▒ d├Ând├╝rd├╝. Cansu'nun daha ├žok s├╝re almas─▒ gerekiyor. Elinin ─▒s─▒nmas─▒ laz─▒m. Son setin ba┼č─▒nda Elif'in k├Ât├╝ paslar─▒ndan dolay─▒ geriye d├╝┼čt├╝k.

• Okudum
Brezilya'n─▒n Polonya'y─▒ yenmesi ho┼čuma gitti. Onlara ilk ma─člubiyetlerini bizim ya┼čatt─▒rmam─▒z─▒ istiyorum.

Brezilya'n─▒n Polonya'y─▒ yenmesi ho┼čuma gitti. Onlara ilk ma─člubiyetlerini bizim ya┼čatt─▒rmam─▒z─▒ istiyorum.
Bug├╝nk├╝ ma├ž─▒m─▒zda spiker Polonya Brezilya'y─▒ yenerse D├╝nya S─▒ralamas─▒'nda 1.s─▒raya y├╝kselece─čini s├Âylemi┼čti. Biz de aylar sonra 2.s─▒raya d├╝┼čecektik.

Polonya'n─▒n yenilmesi bizim avantaj─▒m─▒za oldu.

Bug├╝nk├╝ ma├ž─▒m─▒zda spiker Polonya Brezilya'y─▒ yenerse D├╝nya S─▒ralamas─▒'nda 1.s─▒raya y├╝kselece─čini s├Âylemi┼čti. Biz de aylar sonra 2.s─▒raya d├╝┼čecektik.

Polonya, Brezilya ÔÇśy─▒ ma─člup etseydi fark─▒ korumu┼č hatta biraz daha a├žm─▒┼č olacakt─▒k. Polonya ile aram─▒zda 24 puan fark var.Polonya ,ikincili─če y├╝kselebilirdi. Spiker,ka├ž─▒nc─▒ sette bunu dedi ?

• Be─čendim

├ľyle bir ihtimal yoktu ki. 3-0 kazansa bile 382 puan olacakt─▒. Brezilya ┼čimdi daha ├žok yakla┼čt─▒ bize. Yar─▒n muhtemelen liderli─či de k─▒sa s├╝reli─čine alacak. Son hafta ma├ž─▒ liderlik ma├ž─▒ olacak.

├ľncelikle ; spiker Brezilya'y─▒ s├Âylemi┼č. Ben Polonya olarak hat─▒rlam─▒┼č─▒m. Kusura bakmay─▒n.

Spiker Kerem ├ľncel : "Brezilya'n─▒n Polonya'ya 2 set kaybetmesi ya da ma├ž─▒ kaybetmesi gerekecek, 1.s─▒radaki yerimizi korumam─▒z i├žin. Brezilya 3-0 kazan─▒rsa 391.62 puan─▒ olacak, ├Ân├╝m├╝ze ge├žecek ama bu sadece ┼čimdilik olacak."

Link : Videonun 1:03:45 k─▒sm─▒ndan itibaren s├Âyl├╝yor

@12.Adam @mesmeso

├ľncelikle ; spiker Brezilya'y─▒ s├Âylemi┼č. Ben Polonya olarak hat─▒rlam─▒┼č─▒m. Kusura bakmay─▒n.

Spiker Kerem ├ľncel : "Brezilya'n─▒n Polonya'ya 2 set kaybetmesi ya da ma├ž─▒ kaybetmesi gerekecek, 1.s─▒radaki yerimizi korumam─▒z i├žin. Brezilya 3-0 kazan─▒rsa 391.62 puan─▒ olacak, ├Ân├╝m├╝ze ge├žecek ama bu sadece ┼čimdilik olacak."

Link : Videonun 1:03:45 k─▒sm─▒ndan itibaren s├Âyl├╝yor

@12.Adam @mesmeso
Te┼čekk├╝r ederim.Ôś║´ŞĆ

Bilgi : Ma├ž sonucu Brezilya 3 - 1 Polonya ┼čeklinde oldu─ču i├žin D├╝nya S─▒ralamas─▒'nda h├óla 1.s─▒raday─▒z. Spikerin s├Âyledi─či gibi e─čer Brezilya bug├╝n Polonya'y─▒ 3-0 yenseydi 391.62 puanla 1.s─▒raya y├╝kselecekti.
Biz 2.s─▒raya d├╝┼čecektik.

Not : Bu varsay─▒mlar sadece 12 Haziran 2024 ma├žlar─▒ i├žin ge├žerli. Brezilya ile aram─▒zda ├žok az bir puan fark─▒ oldu─ču i├žin 13 Haziran 2024 ve sonras─▒ndaki ma├žlar─▒n sonu├žlar─▒na g├Âre D├╝nya S─▒ralamas─▒ de─či┼čebilir.

G├╝ncel FIVB Kad─▒nlar D├╝nya S─▒ralamas─▒ (12.06.2024)
Screenshot_20240613-003900_Samsung Internet.jpg

• Harika
  • Be─čendim
Reactions: Hobbit and 12.Adam
Bilgi : Ma├ž sonucu Brezilya 3 - 1 Polonya ┼čeklinde oldu─ču i├žin D├╝nya S─▒ralamas─▒'nda h├óla 1.s─▒raday─▒z. Spikerin s├Âyledi─či gibi e─čer Brezilya bug├╝n Polonya'y─▒ 3-0 yenseydi 391.62 puanla 1.s─▒raya y├╝kselecekti. Biz 2.s─▒raya d├╝┼čecektik.

Not : Bu varsay─▒mlar sadece 12 Haziran 2024 ma├žlar─▒ i├žin ge├žerli. Brezilya ile aram─▒zda ├žok az bir puan fark─▒ oldu─ču i├žin 13 Haziran 2024 ve sonras─▒ndaki ma├žlar─▒n sonu├žlar─▒na g├Âre D├╝nya S─▒ralamas─▒ de─či┼čebilir.

G├╝ncel FIVB Kad─▒nlar D├╝nya S─▒ralamas─▒ (12.06.2024) :
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 127370
Konuya a├ž─▒kl─▒k getirdi─činiz i├žin te┼čekk├╝r ederim.

Son Mesajlar

Forum ─░statistikleri

Konular
170,739
Kullan─▒c─▒lar
8,426
Son ├ťye
Alperen7621