Vitor Pereira, Fenerbahçe'nin Yeniden Yeni Teknik Direktörü Oldu!

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Senin yorumun tam olarak @xdragxx ve @HeisenBerg ortalaması olmuş yani aydınlanmadım :A ama az çok anladım. Seneler geçmiş ve muhakkak stilide değişmiştir
5 yıl geçti O sistem iyi shamrock Rovers öyle şampiyon oldu İrlanda liginde

• Beğendim
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Senin yorumun tam olarak @xdragxx ve @HeisenBerg ortalaması olmuş yani aydınlanmadım :A ama az çok anladım. Seneler geçmiş ve muhakkak stilide değişmiştir
Çünkü ne söylesem havada kalacak; hem iyi, hem de kötüydü. Yine de her şeye rağmen Ali Koç döneminde başa geçen teknik direktörlerden çok daha iyiydi. Bu kadarını söyleyeyim. :D
------

Değilmemiştir boşuna umutlanmayın :A
Totem yapıyor reis. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Çünkü ne söylesem havada kalacak; hem iyi, hem de kötüydü. Yine de her şeye rağmen Ali Koç döneminde başa geçen teknik direktörlerden çok daha iyiydi. Bu kadarını söyleyeyim. :D
------

De
------

Derdi Ersun Yanal ben konuştum Bodrum’da Ersun Yanal’la inanmadı bana @Araf

• İlginç
Reactions: Araf

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Mehmet Demirkol, Vitor Pereira için "iyi kamuoyu oluşturamadı" demişti ve haklıydı da. Adamın sosyal medya hesabı yoktu, kendini basın karşısına çıkarıp laf sokmalı ifade ediyor, bazen garip pozlarla gündeme geliyordu, kahve içerken çekilen pozu da bunlardan birisi. Eleştirilen noktalardan birisi de, kondisyon konusunda sıkıntı yaşatması ama Portekiz ekolünde topla ısındırma var. Yani bir yıl boyunca tahammül ettik, çok kötü de değildi. Elindeki kadro çok iyiydi ama kadro tercihleri eleştirildi. Durduk yere bir oyuncuyu kesebiliyordu gibi gibi birçok şey var. Bir de Trabzonspor maçında taraftar basıyor, en son kendisi içeri giriyordu, futbolcuları bekliyordu. Böyle de bir adamdı. Kısacası çok karışık bir adam. Hem pozitif, hem itici, hem enerjik, hem de durgun. Gaza gelip geldi, bakalım sonu ne olacak. Bu arada 3-5-2 deniyordu gitmeden önce, taktiksel anlamda da değişime gidiyordu. Biraz daha kalabilirdi belki, belki daha iyi olurdu. Kısacası Çin'den sonra bakalım nasıl biri oldu. Şu anda söyleyebileceğimiz her şey boşuna olacak. Umarım zamanında yaptığı hataları tekrar etmez ve bizi şaşırtır.
Mehmet Demirkol'u takip etmen çok huşuma gitti.Bende bir o,bir de Uğur Meleke yi severek takip ediyorum.Peki ya siz?

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Mehmet Demirkol'u takip etmen çok huşuma gitti.Bende bir o,bir de Uğur Meleke yi severek takip ediyorum.Peki ya siz?
Takip etmekten ziyade, YouTube'daki videolarını izliyorum arada, o kadar. Köşe yazılarını okumaktan öte, videodaki yorumları görmek daha iyi oluyor, çünkü daha güncel ve anlık. Spor köşe yazılarını nadiren okuyorum. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Takip etmekten ziyade, YouTube'daki videolarını izliyorum arada, o kadar. Köşe yazılarını okumaktan öte, videodaki yorumları görmek daha iyi oluyor, çünkü daha güncel ve anlık. Spor köşe yazılarını nadiren okuyorum. :)
Uğur meleke, Beinsports ta sabah 11 kuşağında Pazartesi'den Perşembe'ye Beinsports'ta "Bein Manşet " programında gündemi değerlendiriyordu. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Uğur meleke, Beinsports ta sabah 11 kuşağında Pazartesi'den Perşembe'ye Beinsports'ta "Bein Manşet " programında gündemi değerlendiriyordu. :D
Değerlendiriyor da, artık televizyondan çok video devri var. Milletin iki saat değerlendirmeyi dinlemek isteyeceğini sanmıyorum. Video daha pratik. Tabii canlı yayın yine izleniyor da, bence video daha iyi. :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Değerlendiriyor da, artık televizyondan çok video devri var. Milletin iki saat değerlendirmeyi dinlemek isteyeceğini sanmıyorum. Video daha pratik. Tabii canlı yayın yine izleniyor da, bence video daha iyi. :D
Program 45-50 dk sürüyor. :A