Vitor Pereira, Fenerbahçe'nin Yeniden Yeni Teknik Direktörü Oldu!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
6001f250ae298bcfab6499de.jpg

Fenerbahçe'de 2.Vitor Dönemi... Sarı Lacivertliler, son dakikada yaptığı resmi açıklamasıyla birlikte aylardır beklenen yeni teknik direktörün ismini açıkladı.

Fenerbahçe, 2015-16 sezonunda Fenerbahçe'de teknik direktörlük görevi üstlenen Vitor Pereira ile yeniden anlaştıklarını duyurdu.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Allahınızdan bulun Allahınızdan. Gözüm yaşardı sinirden bu nedir?

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Portekizli Fonseca'yı beklerken Portekizli Vitor Pereira'nın gelmesi. :(

Bu sene de güle güle kupalar. :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Başta troll mü diye düşündüm ama sonra mavi tiki görünce beni bir gülme aldı. Allah senden razı olsun Ali bey. Sen bizim en büyük şansımızsın.

Bu hamleyle ben FB'yi nöbetten düştüm. BJK zaten sıkıntılı. GS'de Terim'in fahri başkanlığı onları inşallah düğümler. Bizim sapkın Avcı izin verirse Allah'ın izniyle bu sene o sene olabilir.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Açıkcası Biliç haberleri beni endişelendirmişti çünkü Biliç o kötü BJK kadrosuna rağmen çok iyi işler yapmış ve üstüne Premier Lig'de iyi kötü kendini kanıtlamış ve devlerle mücadele etmiş bir isim. Bence 2.Daum etkisi yapabilirdi önce BJK sonra FB macerasıyla... Ama Pereira şok etti, o kadar isim arasından aylarca teknik direktör arayıp da 4-5 sene önce olaylı şekilde yolların ayrıldığı bir isimi bulmak asıl mesele. Sezon ortası gelişen bir durum olsaydı belki normal olurdu ama 1-2 ay boyunca hoca arayıp bu isimle anlaşmak çok şaşırttı.

Pereira'da ben hocalık karizması olduğunu, otorite sağlayabileceğini pek düşünmüyorum. Biliç bile çok daha otorite sağlayabilirdi. Yine de elindeki kadro çok iyi, hiç belli olmaz. Ama Nani'li, Van Persie'li dönemlerdeki olaylarını hatırlayınca da insan emin olamıyor..

• Sinir Bozucu
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Portekizli Fonseca'yı beklerken Portekizli Vitor Pereira'nın gelmesi. :(

Bu sene de güle güle kupalar. :(
Vitor, Fonseca'dan iyi hoca yalnız. Vitor'un 78 puanla şampiyon bıraktığı Porto ile 61 puan toplamış bir adam Fonseca. Braga performansı standart, Roma desen o da öyle. Shakhtar ile Ukrayna Ligi'ni kazandı o kadar. Mourinho ettiniz başımıza bu Fonseca'yı. :D

Çok şaşırdım açıkçası ama bence iyi hamle. Başarılı olabilir. Gomez'li BJK'ye denk gelmişti şanssızdı biraz. Bakalım daha detaylı sohbet konusuna yazarım. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Açıkcası Biliç haberleri beni endişelendirmişti çünkü Biliç o kötü BJK kadrosuna rağmen çok iyi işler yapmış ve üstüne Premier Lig'de iyi kötü kendini kanıtlamış ve devlerle mücadele etmiş bir isim. Bence 2.Daum etkisi yapabilirdi önce BJK sonra FB macerasıyla... Ama Pereira şok etti, o kadar isim arasından aylarca teknik direktör arayıp da 4-5 sene önce olaylı şekilde yolların ayrıldığı bir isimi bulmak asıl mesele. Sezon ortası gelişen bir durum olsaydı belki normal olurdu ama 1-2 ay boyunca hoca arayıp bu isimle anlaşmak çok şaşırttı.

Pereira'da ben hocalık karizması olduğunu, otorite sağlayabileceğini pek düşünmüyorum. Biliç bile çok daha otorite sağlayabilirdi. Yine de elindeki kadro çok iyi, hiç belli olmaz. Ama Nani'li, Van Persie'li dönemlerdeki olaylarını hatırlayınca da insan emin olamıyor..

bence bu twitterdan kaynaklı oldu 3 temmuzda süpriz conteydi

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yarı Final oynayacak olan Monaco'ya kılpayı elenen adamı hafife alıyorsunuz. Üç farklı ülkede şampiyonluklar, 8 kupa. Kadrosu çok iyi denliyordu, orta sahada Topal-Josef vardı. Forvet sakat RvP'ydi. Sezonu kapayan Markovic, ikinci yarı salan Nani, verimsiz Diego. Şu anki kadro o kadrodan daha iyi olabilecek seviyede iyi hamlelerle. Üçlü oynamaya da müsait. Değişik bir sezon bizi bekliyor. Heyecanlıyım.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Erken konuşmaktan nefret ederim ama bir rahatlama gelmedi değil :A

Bilic bizde ben pek beğenmiyordum ama şampiyon kadronun temelini atmıştı. Ayrıca premier ligde kendini geliştirdi. Türkiye ligini de tanıyor zaman geçse de

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Başta troll mü diye düşündüm ama sonra mavi tiki görünce beni bir gülme aldı. Allah senden razı olsun Ali bey. Sen bizim en büyük şansımızsın.

Bu hamleyle ben FB'yi nöbetten düştüm. BJK zaten sıkıntılı. GS'de Terim'in fahri başkanlığı onları inşallah düğümler. Bizim sapkın Avcı izin verirse Allah'ın izniyle bu sene o sene olabilir.
Yanlış hatırlamıyorsam iki maçta da güle oynaya Trabzon'u yenmişti. Stadı falan yıkmıştınız. Doğru mu hatırlıyorum?

• Güldürdün
Reactions: xdragxx