Vikings'in Yıldızı, Person of Interest'e Konuk Oluyor!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1426596140.jpg

Vikings dizisinde canlandırdığı Lagertha karakteriyle hafızalara kazınan Katheryn Winnick; CBS’in sevilen dizisi Person of Interest'in gelecek haftaki "Skip" isimli bölümde karşımıza çıkacak.

Güzel oyuncu dizide Frankie Wells karakterine hayat verecek. Becerikli ve amansız bir ödül avcısı olan Frankie, kötü adamları kovalamaktan fazlasıyla keyif alan birisi olacak.

Başrollerini Jim Caviezel, Michael Emerson, Kevin Chapman, Amy Acker ve Sarah Shahi'nin paylaştığı Person of Interest'in 4. sezonun 18. bölümü 24 Mart Salı akşamı ekrana gelecek.

Bir An Ragnar diye girdim konuya.:( Lagertha'yi başka rolde de düşünebiliyorum. Başarılı olacaktır.

Bu sezon saçı sakalı kezmişti zaten. Katılabilirdi.:X O katılsa izlerdim ama Lagertha'ya gerek yok.:X
Ragnar'ı sakalsız hali karizma değil sevmezsin. :)

Ama Lagertha mini etekle katılsa ekrana yapışırsın.Yine de izlemek lazım. :)

Kendi adıma göz ucuyla bakacağım. :)

bir an aslaug diye daldım konuya hışımla :)) ama hayal kırıklığı tabi? çıka çıka karşıma sizin kelepir kadın çıktı:)
Lagertha'ma laf yok. İnşallah misafirde tuvalete gider tuvalet musluğunun çalışmadığını geç fark edersin. Amin. :)

Herkes farklı bir beklentiyle girdi ama sonuç hüsran :D
@sürgünüm ün torpilli haberlerinden biri bu :) @xemrexxx nasıl dön dolaş kurdeşen sülüman haberleri açıyorsa ,sürgünümde arayıp tarayıp sonunda lagertha lı bir konu buluyor :) oysa dünya alem aslaug dan bahsediyor lagertha diye sokağa çıkıp 100 kişiye sorsan bir kişi tanımaz :))

Lagertha'ma laf yok. İnşallah misafirde tuvalete gider tuvalet musluğunun çalışmadığını geç fark edersin. Amin. :)
tuvalette aslaug un posteri asılıysa suyu pek sorun yapmam :))

@sürgünüm ün torpilli haberlerinden biri bu :) @xemrexxx nasıl dön dolaş kurdeşen sülüman haberleri açıyorsa ,sürgünümde arayıp tarayıp sonunda lagertha lı bir konu buluyor :) oysa dünya alem aslaug dan bahsediyor lagertha diye sokağa çıkıp 100 kişiye sorsan bir kişi tanımaz :))

tuvalette aslaug un posteri asılıysa suyu pek sorun yapmam :))
Aslaug konusu açılacak kadar ünlü birisi değil. Ayrıca kimse onu dizisine konuk etmez. :)

Aslaug konusu açılacak kadar ünlü birisi değil. Hem kimse onu dizisine konuk etmez. :)
aslaug dizilerde oynamasa bile sokağa çıksın o tipiyle şehrin tüm ahalisi o sokağa toplanır :) öyle bir asalet timsalini görmek kolay kolay kimseye nasip olmaz :) ama lagertha kapımı çalsa tenezül edip gidip kapıyı bile açmam :))

aslaug dizilerde oynamasa bile sokağa çıksın o tipiyle şehrin tüm ahalisi o sokağa toplanır :) öyle bir asalet timsalini görmek kolay kolay kimseye nasip olmaz :) ama lagertha kapımı çalsa tenezül edip gidip kapıyı bile açmam :))
Lagertha Ragnar ile savaşa gitsin Aslaug evde oturup dedikodu yapsın. :)

Lagertha Ragnar ile savaşa gitsin Aslaug evde oturup dedikodu yapsın. :)
zaten öyle narin bir varlığı savaşlarda heba edecek kadar kafasız değildir umarım ragnar :) ama lagertha savaşabilir nasıl olsa bir lagertha gider 1000 tane daha gelir onlardan bolcana var zaten :) ama aslaug kolay kolay kimseye nasip olmaz ona özenli davranmak lazım aynı bir saksıdaki gül gibi suyunu vitamini verip seyredeceksin :)

zaten öyle narin bir varlığı savaşlarda heba edecek kadar kafasız değildir umarım ragnar :) ama lagertha savaşabilir nasıl olsa bir lagertha gider 1000 tane daha gelir onlardan bolcana var zaten :) ama aslaug kolay kolay kimseye nasip olmaz ona özenli davranmak lazım aynı bir saksıdaki gül gibi suyunu vitamini verip seyredeceksin :)
Aslaug kesin Harbard'a yanlıycak demedi demeyin demiştim.. Sevişecek kadın gördüm mü tanırım ben. :)

harbard thor un kendisi işte azbuçuk adam değil zaten aslaug da soylu bir sülaleden geliyor ondada bir thor luk var gibi :)
Tanri ile birlikte olduğuna göre artık Aslaug'un sırtı yere gelmez. Bakalım Ragnar'dan kesilmekten kurtulabilecek mi? :) Ragnar da nankörlük yapmasın Odin oğlu İvar'ı iyileştirdi ayrıca kendisi kraliçe ile güreşmedi mi? :)