Vikings'in 4. Sezon Kadrosuna Yeni İsimler Dahil Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1430909266.jpg

History Channel'ın ilk drama dizisi olma özelliğini taşıyan ve geçtiğimiz haftalarda 3. sezona nokta koyan Vikings'in, 4. sezon kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

Dördüncü sezonda yer alacak karakterleri canlandıracak oyuncular ise; Finlandiyalı aktör Peter Franzen oldu. Franzen, King Harald Finehair isimli Ragnar'ın düşmanı İskandinav bir savaşçıyı canlandıracak.

Kadroya katılan diğer isimler; Frozen Land filminde rol alan Jasper Pääkkönen ve Once Upon A Time dizisine konuk olan Dianne Doan oldu. Pääkkönen, Halfdan the Black isimli Finehair'in genç erkek kardeşini, Dianne Doan ise, önemli bir yer edinecek Çinli bir karaktere hayat verecek.

Vikings'in dördüncü sezon çekimleri bu baharda İrlanda'da başlayacak.

d4015102a271a3c36c93110740e4b77f.jpeg

Virgüllü okumamış ve yanlış anlamışım.:F

Black Sails'ı izlemiyorum ama Flint'i biliyorum tabi ki. Ufak benzerlik var. Bakışlar ve duruş bakımından.:D
Ragnar'ın karşına daha güçlü adamların çıkarılmasını beklerdim. Mesela Paris kralı sünepenin teki. :) Bu fotoraftaki adam bakışı ve duruşuyla Ragnar'ı gömebilir. :)

Bekar tamamda her önüne gelenlede yumulur mu.:F
Ayrıca o Ragnar ileyken daha samimiydi. Ragnardan sonra kötü yola düşmüş kadına döndü bence.:( Sempatim azaldı.
Hep @destere'nin tarafını tut zaten, Sürgünüm kim ki. :(

Aslaug'un evli olmasına rağmen yaptıklarını görmedin mi? Spoiler verdirtme şimdi. :)

Forum İstatistikleri

Konular
171,284
Üyeler
8,447
Son Üye
sercanteofs