Venezuela - Arjantin | Copa América Çeyrek Final Maçı

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Golü attıktan sonra Arjantin çekildi sahasına. Venezuela'nın da atak yapacak gücü yok hiç. İyice sıkıcı bir hale büründü maç.
Ya Arjantin, bassanıza kardeşim. 39-0 kazanabileceğiniz maç, rakip Venezuela, skora yatıyorsunuz ya.
Messi'nin takımına liderlik edip "kıçınızı kaldırın da gol atalım lan!" diyememesi... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Çöp maç ya. Faul de faul aşırı sıkıcı geçti ilk yarı. Messi desen hala en iyi oyununu oynamıyor, toparlaması lazım. Bu maç 2 olmazsa sıkıntıya girebilir ama Venezuela da şut bile çekemeyen bir takım. Ne yapar eder Brezilya Arjantin yarı finalini izleriz gibi duruyor.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Messi'nin de diğer oyunculardan farkı yok resmen ruh gibi geziniyor sahada :A

Bu arada Lo Celso niye oynamıyor, ilk maç takımın en iyisiydi adam. Sakatlandı mı ne oldu? @MEnes @Sherlock
Çünkü sonraki 2 maçta çok kötüydü. Hoca kesik vermiş adama. Messi cidden durgun ve huzursuz görüntü veriyor. Çöp topçular adamda futbol keyfi bırakmadılar...

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Messi'nin de diğer oyunculardan farkı yok resmen ruh gibi geziniyor sahada :A

Bu arada Lo Celso niye oynamıyor, ilk maç takımın en iyisiydi adam. Sakatlandı mı ne oldu? @MEnes @Sherlock

Bildiğim kadarıyla herhangi bir sakatlığı yok, yedeklerde yer alıyor zaten. Arjantin teknik direktörlerinin Lo Celso’ya garip bir kinleri var yoldaşım, oynatmıyorlar. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çünkü sonraki 2 maçta çok kötüydü. Hoca kesik vermiş adama. Messi cidden durgun ve huzursuz görüntü veriyor. Çöp topçular adamda futbol keyfi bırakmadılar...
Bildiğim kadarıyla herhangi bir sakatlığı yok, yedeklerde yer alıyor zaten. Arjantin teknik direktörlerinin Lo Celso’ya garip bir kinleri var yoldaşım, oynatmıyorlar. :A
Arjantin kadrosuna bakınca Messi ile Agüero'dan sonra en iyi oyuncular Dybala, Di Maria, Lo Celso olarak görünüyor. Bu oyuncuların üçünün birden oynatılmaması saçma bir tercih bana göre. Yerlerine oynayan adamlar ne yapıyor sanki?

• Beğendim
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Arjantin kadrosuna bakınca Messi ile Agüero'dan sonra en iyi oyuncular Dybala, Di Maria, Lo Celso olarak görünüyor. Bu oyuncuların üçünün birden oynatılmaması saçma bir tercih bana göre. Yerlerine oynayan adamlar ne yapıyor sanki?

%100 katılıyorum, saydığın futbolcuların yerine onlardan daha iyisi yok. Dolayısıyla ne kadar kötü oynarlarsa oynasınlar, kesilmemeleri lazım. Geri kalan futbolcuların herhangi bir atak organizasyonu dahi yapabilme şansları yok. Lautaro hariç, o da saydığın adamlara yakın kalitede bence.

• Beğendim
Reactions: MEnes and MasacRE

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
%100 katılıyorum, saydığın futbolcuların yerine onlardan daha iyisi yok. Dolayısıyla ne kadar kötü oynarlarsa oynasınlar, kesilmemeleri lazım. Geri kalan futbolcuların herhangi bir atak organizasyonu dahi yapabilme şansları yok. Lautaro hariç, o da saydığın adamlara yakın kalitede bence.
Belki de sorun Messi'dedir. :A