HBO Veep - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
HBO ekranlarında yayınlanan ve Julia Louis-Dreyfus'a üç yıl üst üste Emmy ödülü kazandıran politik komedi Veep geçtiğimiz gece dördüncü sezonuna merhaba dedi.

Dizinin tüm sezonlarıyla ilgili yorumları bu başlık altından yapabilirsiniz...

veephbo.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x1

Aslında dizinin daha önceki sezonlarına da yorum yapıyordum ama bundan böyle toplu olsun istedim ve tek ben de izlesem başlık açtım. :)

Bölümün ilk kısmı biraz durgun gibiydi ama harika bitti.

Selina'nın yaptığı konuşmada sesli gülmeyi geçtim çok yüksek sesli falan güldüm yani. Harikaydı. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x2 4x3

Detay hatırlamadığım için birlikte yorumlayayım. (Yorumlamak da denmez de boş geçmemek maksat. :D)

İki bölüm de fena değildi bazı yerlerde iyi güldürdü ama bazı yerlerde de sıktı o nedenle 7 iyidir. :):)

7/10 7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x5

Hugh Laurie geldi sonunda, beklediğim bir rolle.

Bölümün ilk kısımları falan ortalamaydı ama Hugh Laurie geldikten sonraki kısımlar harikaydı. Baya güldürdü. Sırf o sahnenin hatrına yüksek vereceğim. :D

8- /10

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x4

Nasıl bir salaklığıma denk geldiyse geçen sefer 4. bölüm niyetine 5. bölümü izlemişim. :D Çok çok uzun zamandır böyle bir şey yaşamamıştım, ben de diyordum bu kadın nereden çıktı vs geçen bölüm. :D

Bölüm eh işte dizinin ortalamasının altındaydı bence. Yine de bazı yerleri epey güldürdü. :):)

7- /10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x6

Hugh Laurie diziye çok şey kattı. Umarım kalıcı olur. Adamı izlemesi büyük zevk. :)

Bu bölümde yer yer sıkıcı kısımlar olsa da yer yer çok iyi güldürdü. :)

8- /10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x7 4x8

Ortak yorum yapalım. :)

7. bölüm baya güzeldi çok yerde güldürdü. Özellikle Gary. :D Hugh Laurie de harika ya, izlemek büyük keyif. House'a geri dönesim geldi. :D

Dizinin komedi anlayışı harika. Hİç olmadık yerde kahkaha attırabiliyor. Yalnız dizide şöyle bir şey var politik konular ağırlıklı olduğundan zaman zaman sıkıcı olabiliyor bazı kısımlar. Yapımcıların benzer bir komedi anlayışıyla daha hafif bir konudaki dizisini izlemek isterdim. :):)

8/10 7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x9

Bugüne kadarki en ilginç bölümlerdendi. Bölümün başı sıkıcı geldi ama alıştıkça güzelleşti.

Tüm ekip üyelerinin çark üstüne çark etmeleri çok iyiydi. :D Daha önce de dediğim gibi bu dizinin komedi anlayışı bir harika, keşke bir de konu daha ilgi çekici olsa. :):)

8- /10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x10 (Sezon Finali)

İzleyeli çok oldu ama birden yorum yapmadığımı fark ettim. :D

Pek bir şey kalmadı aklımda ama hareketli güzel bölümdü galiba. :D Boş bir yorum oldu ama yorumsuzluktan iyidir. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x6

Bu sezon hiç yorum yapmamışım, zamanı geldi çünkü bölüm süperdi. :D

Sezonun önceki bölümleri bence son sezonların gerisindeydi. Sade 4. bölüm çok iyiydi. 5. bölüm ise sıkıntıdan patlattı.

Bu bölüm ise baştan sona kaç kere sesli güldüğümü sayamadım. :D Bu dizinin çok iyi bir komedi anlayışı var Emmy alması boşa değil ama işte her zaman bu seviyeye ulaşamıyorlar. Bazen konusundan ötürü epey sıkıcılaşabiliyor. :)

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x8

Bu bölüm de süperdi. Sesli güldüren pek çok kısmı vardı. Belki en sevdiğim dizi değil ama mizah kalitesi en yüksek dizilerin başında geliyor şüphesiz.

Jonah'lı kısımlar süperdi, ayağını vurduğu sahnede sesli güldüm.

Sonunda kongre üyesi olduğunu da gördük. :A

Katherine ile ilgili kısımlar güzel, Gary her zamanki gibi harika, hediye verme faslıyla ilgili kısım muhteşemdi. :A

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x9

Yine çok iyi bölümdü dizi 6. bölümden itibaren acayip açıldı. :D

Katherine'in belgeselini izledik bölüm boyunca. Yönetmenlik açısından da kayda değer bölümdü. Emmy ödülü alabilir bu bölüm yönetmenliğiyle. :)

Özellikle Jonah'ın oyunu değiştirmek istediği kısımda sesli güldüm. :A

Onun dışında da pek çok ufak tefek detaylar var. Selina'nın ekibindekilerin bile Amerikan seçim sistemini anlamaması, Gary'nin ekonomiye bakış açısı aklıma gelenlerden. :D

Selina'nın başkan seçilememesi büyük sürpriz oldu. Bundan sonra gidişatı merak ettim.

Tom James'in veepi mi olacak acaba yine? En muhtemel ihtimal gibi. Ya da o seçim de eşitlikle biter ve seçim sistemi zorlanmaya devam eder. :D

9- /10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x10 (Sezon Finali)

Epey ilginç bir bölümdü. Tony Hale bu bölümle bir tane daha Emmy ödülünü cebe koydu gibi. Harika oyuncu. :):)

Selina gururunu çiğneyip yeniden veep oluyor derken Tom James'in başkan seçilememesi büyük sürpriz oldu. Dizinin bundan sonraki gidişatı epey merak uyandırdı.

Bari Tibet'i alıp Nobel ödülüne oynayabilseydi Selina. :(

8/10