Vedat Muriqi, Lazio'da!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Vedat.jpg

Vedat Muriqi, İtalyan ekiplerinden Lazio ile anlaştı.

Fenerbahçe'den ayrılan golcü oyuncu, çarşamba günü Lazio ile sözleşme imzalamak için Roma'ya gidecek. Sağlık kontrollerinden geçmesinin ardından sözleşmenin altına imzasını atacak.

Fenerbahçe, bu transferden bonuslarla beraber 20 milyon Euro kazanacak.

Vedat Muriqi geçtiğimiz sezon Fenerbahçe formasıyla 36 maçta forma giyip, 17 gol atmıştı.

• Üzücü
Reactions: 12.Adam and Klaus

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Orada da gollerini atmaya devam eder umarım. Bize çok yanlış bir zamanda geldi. Bu yıl kalsa çok daha büyük işlere imza atabilirdi ama şu an getireceği para daha değerli. Bir an önce yerine Eran Zahavi gelir inşallah. :Z

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Orada da gollerini atmaya devam eder umarım. Bize çok yanlış bir zamanda geldi. Bu yıl kalsa çok daha büyük işlere imza atabilirdi ama şu an getireceği para daha değerli. Bir an önce yerine Eran Zahavi gelir inşallah. :Z
Keşke kalsaydı diyor musun? :(

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Her sene böyle bir futbolcu sata sata kulüp daha iyi yerlere gelecektir. Geçen sene de Elif Elmas'ta görmüştük olayı. :)

Muriç kendini çok geliştirdi. 5-6 sene önce Giresunspor'da oynuyordu. Nereden nereye? :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Başlangıçta çok beğeniyordum ama sonrasında defoları ortaya çıktı.
Öncelikle çok iyi bir bitirici değil bu pivot santrafor için oldukça eksi bir durum. Pivot santrafor bitirici olmalı evet bitiriciliği harika olmayan pivotlar da var fakat bu pivotlar genellikle çift forvetin 2.forveti olarak oynayıp partnerinin elini kolaylaştırıyor.
Yani Vedat Fenerbahçe'nin tek forveti olamazdı Zahavi gelsinsss artık. Vedat iyi para kazandırdı başarılı olmasını isterim ama İtalya liginde büyük işler başaracağını düşünmüyorum. 1-2 sene içinde Türkiye ligine kiralanacak gibi bir his var içimde çift forvetli sisteme dönersek o zaman Vedat'ın kiralanmasını isterim işte :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Başlangıçta çok beğeniyordum ama sonrasında defoları ortaya çıktı.
Öncelikle çok iyi bir bitirici değil bu pivot santrafor için oldukça eksi bir durum. Pivot santrafor bitirici olmalı evet bitiriciliği harika olmayan pivotlar da var fakat bu pivotlar genellikle çift forvetin 2.forveti olarak oynayıp partnerinin elini kolaylaştırıyor.
Yani Vedat Fenerbahçe'nin tek forveti olamazdı Zahavi gelsinsss artık. Vedat iyi para kazandırdı başarılı olmasını isterim ama İtalya liginde büyük işler başaracağını düşünmüyorum. 1-2 sene içinde Türkiye ligine kiralanacak gibi bir his var içimde çift forvetli sisteme dönersek o zaman Vedat'ın kiralanmasını isterim işte :D
Limiti halettik 3/1 i ni kullanacağız @xdragxx

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şimdi bu adam 20 milyona mi gitti? İtalyanlar ile bir dostluğu var galiba Ali Koç'un

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
KAP Gelmeden nasıl netiz bu kadar vedat'a hala 20 verdiklerine inanmıyorum kap'tada geçmeyecek öyle bir fiyat