'Vatan Haini' İsim Mİ Değiştiriyor?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Vatan Haini' İsim Mİ Değiştiriyor?

1175569_620x410.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen dizisi ''Vatan Haini' isim mi değiştiriyor?

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstleneceği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan kardeşlerin yapacağı, senaryosunu Necati Şahin ve Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı dizinin başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak yer alıyor. Merakla beklenen dizinin 15 Temmuz darbe girişimi sebebiyle isminin sakıncalı olacağı kulislerde konuşulanlar arasında. Bu nedenle dizinin isminin değişeceği iddia ediliyor.

Ve iddialara göre kulislerde dizinin yeni isminin ''Vatanım Sensin'' olacağı söyleniyor.
Orijinal formatta oku

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061
tam tahmin ettiğim nedenden değiştiriyormuş :F ayrıca nesrin cavadzade de var dizide:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Vatanım Sensin ile Vatan Haini arasında epey fark var o zaman dizinin konusu da değişir. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Vatanım Sensin daha iyi bir isim :D

Zaten hikayede vatanın mı ailen mi sorusu ön planda Halit de ailesini seçerek eşine Vatanım sensin der böylelikle hain olur :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
zaten öyleydiler sadece akitlere farklı geliyordu lafları :A
Dizi 00.15 te olur perşembe günü konusundan dolayı kendisi askeri oynayacak osmanlı askerini '

Yunanistan da

Arka sokaklarda azmi olayını büyütüyor @xemrexxx @Forumdash ekipten hıncını alamayınca onun patronu 15 temmuzu o yapıcak

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bence çok doğru bir karar vermişler dizinin ismini değiştirerek.VATANIM SENSİN daha uymuş . Diziyi heyecanla bekliyorum.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bence çok doğru bir karar vermişler dizinin ismini değiştirerek.VATANIM SENSİN daha uymuş . Diziyi heyecanla bekliyorum.
Konusu değişmezse dizi pt 2 de başlıyabilir
Erler filmin 9 eylül kabusu var
Küçük ağada mehmet can y unanistana gitti kazara savaş çıkarıyorlardı
Olan Arka sokakların 9.sezonuna oldu
Atatürk ü andı diye Arka sokaklara tuzak kurdular ceza evinden pelinde 376 da final yaptırdı 342.Bölümde senaryoyu ceza evindekiler değiştirmiş Emir kimden geldi meçhul

En azından aydın doğan diziyi geri aldı kanal d ye tam foxa gidecekten ama topladığı ekip işsiz kalanlar ama gitmiş şefkat tepeden toplamış aydın doğanın buldugumu bulur oyuncu yoksa semin gunesmi uğur pektastan neden rahatsız oldu İstanbul il emniyet müdürü saç ve sakalı aynıydı 1.sezondan beri

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Vatan haini dziisi oyuncuları darbe olurken insan ölürken yurtdisina tatile gittiler ağaç kesiliyor desek en ön sıraya koşarlardı

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin ismi çok büyük ihtimalle ''VATANIM SENSİN'' olacakmış, her yerde o şekilde çıkmış. 15-20 gün içerisinde kesin haberi duyarız galiba? :)

Bu ismi beğenmedim ben pek.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Dizinin ismi çok büyük ihtimalle ''VATANIM SENSİN'' olacakmış, her yerde o şekilde çıkmış. 15-20 gün içerisinde kesin haberi duyarız galiba? :)

Bu ismi beğenmedim ben pek.
Konusu pt 2 lik gibi asker dizisini pt 1 de yayınlamazlar zaten konu yunanistan Erler film diyorki 9 eylülde başlamak istemiyor en son küçük ağa 9 eylülde 2. Sezona başladî ATATÜRKÜ ANDI DİYE Pelin diziyi bitirdi Erler filmin hiç bir dizisini kabul etmedi Aydın doğan geri aldı Arka sokaklar ı Arka sokaklar ya 8 eylül diyor ya 16 eylül diyor Aydın doğan arkasında diZinin hem fanı Hülyadan korkuyorlar kanal d ye geçen dizi yapımcısı stardaki diziyi kurtarmak istiyor

SM-A300H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi