Vatanım Sensin 53. Bölüm Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Türk askerlerinin ölümüyle yıkılan Cevdet'i yine trajik bir ölüm ayağa kaldıracak! Vatanım Sensin, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de Kanal D'de!

Bölüm hashtag'i: #ÖnceVatan

DbtfVoOWAAAIGbf.jpg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Şu hileon zırvalığından nefret ediyorum. Hilal hanımefendi babasının yüzüne bakmaz ancak gidip Leonun öper.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Harika bir bölümdü. Dizinin son birkaç bölümdür üzerinde olan ölü toprağını atmasına çok sevindim. Karakoldaki askerlerin Yunanlar Eskişehir'e daha geç girebilsin diye canlarını feda etmesi çok üzücüydü. Cevdet'in her şeyin suçlu olarak kendini gördüğü sahnelerde Halit Ergenç, ölme annem ölme derken Bergüzar Korel tekrar devleşti.

Hasibe Ana iki dakika daha geç gelmiş olsaydı Cevdet, Filippos'u öldürmüş olurdu ama kısmet. En azından son anda oğlunun asıl kimliğini öğrendi de gitti. Daha ailesine ıspanaklı börekler yapacaktı, torunlarına patikler örecekti. Gelecek hafta cenazeyle iyice mahvolacağız belli oldu. :(

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Çok duygusal bir bölümdü. Karakoldaki çatışmada da Cevdet'in madalya töreni ve sonrasında yaşadıklarında da gözlerim doldu. Hilal'i öyle tekerlekli sandalyede görünce tüm büyü bozuluyor ama. Ne gerek vardı ki böyle bir şeye?

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Sona kadar izleyemedim, sonra devam ettim. Bir çok sahnede gözüm doldu.