"Var Mısın Yok Musun?" Yeni Bölümleriyle Artık FOX Ekranlarında !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
"Var Mısın Yok Musun?" yeni bir kanalla anlaştı... Hangi yapım şirketi format hakkını Acun Ilıcalı'dan aldı? Önümüzdeki ay başlayacak olan program hangi kanalda yayınlanacak?

Var Mısın Yok Musun? programının format hakalarını Acun Ilıcalı'dan alan Endemol, Fox Tv ile anlaştı.

Önümüzdeki ay Fox Tv'de başlayacak olan programın kimin sunacağı henüz belli değil. Kanalla yapım şirketi arasında programın kimin sunacağı konusundaki fikir alışverişi devam ediyor...

img-608855.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Gereksiz bir hamle... Yeni bir Show TV geliyor sanki ? Hayırlı olsun. :)

Bu arada dile getirmekte fayda var; Endemol Hollanda'nin en büyük yapim sirketidir.. ve çok çok basarili dizileri ve programlari vardir 🙂

Bu arada dile getirmekte fayda var; Endemol Hollanda'nin en büyük yapim sirketidir.. ve çok çok basarili dizileri ve programlari vardir 🙂

Hollanda şirketi "Endemol" Türkiye'de de başarılı olabilir yani olmaya çalışabilir. Hollanda'nın reyting devi yarışma ile FOX TV ekranlarında yani. Bakalım Türkiye'de bu program ile başarıyı yakalayabileceklermi? İşte bunu ileride göreceğiz...

Hollanda şirketi "Endemol" Türkiye'de de kesinlikle başarılı olur. Zaten endemol yapım rating rekorları kıran yapımlar yapıyor.
Acun'un yerine Çok ünlü bir sunucu veya şarkıcı konursa FOX için çok iyi olur.
Bence Bu FOX için çok iyi olacak. yarışmanın fragmanı 10-20 kasım'da ÇIKAR HERALDE..
BAKALIM ÇOK MERAKLANDIM.BAKALIM Halkımız bu yarışmayı özlemiş mi?
(hepimizfoxizliyoz)

Hollanda şirketi "Endemol" Türkiye'de de kesinlikle başarılı olur. Zaten endemol yapım rating rekorları kıran yapımlar yapıyor.
Acun'un yerine Çok ünlü bir sunucu veya şarkıcı konursa FOX için çok iyi olur.
Bence Bu FOX için çok iyi olacak. yarışmanın fragmanı 10-20 kasım'da ÇIKAR HERALDE..
BAKALIM ÇOK MERAKLANDIM.BAKALIM Halkımız bu yarışmayı özlemiş mi?
(hepimizfoxizliyoz)

FOX FOX FOX izliyoruz:) #hepimizfoxizliyoruz

FOX bu yapımı CUMARTESİ-PAZAR GÜNLERİ UYGUN BİR SAATTE YAYINLAR. VE İYİ REYTİNGLER ALIR. YA SİZCE?

KESİNLİKLE FOX başarılı olacaktır! ENDEMOL İLE FOX zaten süper !
İZLEYİCİLER DE ÖZLEMİŞTİR!

FOX bu yapımı CUMARTESİ-PAZAR GÜNLERİ UYGUN BİR SAATTE YAYINLAR. VE İYİ REYTİNGLER ALIR. YA SİZCE?

Asla yapmazlar o güne.. Cumartesi Lale Devri var, Pazar Arka Siradakiler umut var..

FOX'un su an bos günleri ve düsük günleri; Sali, Çarsamba, Persembe ve Cuma :)

Umarim basarili olur..:) FOX'a lazim böyle bir yarisma..Bos günlerini doldurmalari lazim..

Umarim basarili olur..:smile: FOX'a lazim böyle bir yarisma..Bos günlerini doldurmalari lazim..
FOX bu yarışmaya SALI,ÇARŞAMBA,PERŞEMBE,CUMA GÜNLERİ YAYINLARSA VE İYİ RATİNGLER ALIRSA GÜZEL OLUR.
VE ÇOK İYİ REKLAMLAR YAPMASI GEREKİYOR.DURMADAN O PROGRAMI REKLAMLARDA GÖSTERMESİ GEREKİYOR..
İyi reklam yapmaları şart YANİ :)

Umarim basarili olur..:smile: FOX'a lazim böyle bir yarisma..Bos günlerini doldurmalari lazim..
FOX bu yarışmaya SALI,ÇARŞAMBA,PERŞEMBE,CUMA GÜNLERİ YAYINLARSA VE İYİ RATİNGLER ALIRSA GÜZEL OLUR.
VE ÇOK İYİ REKLAMLAR YAPMASI GEREKİYOR.DURMADAN O PROGRAMI REKLAMLARDA GÖSTERMESİ GEREKİYOR..
İyi reklam yapmaları şart YANİ :)

Evet katiliyorum.. Reklami çok yapilmali :)

Hayirlisi, ne diyelim 🙂

Büyük fiyasko olur bence. Var Mısın Yok Musun zamanında çok bıktırmıştı. En son yayınlandığında Acun olmasına rağmen reytinglerde kötü gitmişti. Şimdi Acun olmadan çok daha kötü olacağını düşünüyorum. Tabii bu sunucuya da bağlı ama Fox'u idare edeceğini sanmıyorum...

2 sezon önce acun Show Tv de yeniden baslatmisti ve tutmadi simdi acun suz hic tutmaz