Vahide Gördüm'ün Yeni Dizisi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Vahide Gördüm'ün Yeni Dizisi Belli Oldu!

uzerli-yerine-vahide-gordum-geliyor-4676606_7235_o.jpg

Usta oyuncu Vahide Gördüm'ün yeni dizisi belli oldu!

Yapımcılığını bu sezon 'Söz' ve 'Yüz Yüze' gibi iddialı projelere imza atan Tims & B'nin üstleneceği, yönetmenliğini Hatırla Sevgili, İffet, Hanımın Çiftliği, Urfalıyam Ezelden, İstanbul Sokakları projelerine imza atan Faruk Teber'in yapacağı dizinin ismi 'Bir Zamanlar Çukurova' olarak belirlendi. Dizinin başrol oyuncusu Adını Feriha Koydum, Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol alan Vahide Gördüm oldu.

Kanalı henüz belli olmayan 'Bir Zamanlar Çukurova' yakında...

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Vahide Gördüm, FOX'a yakışır. Ciddi söylemiştim aslında. Şöyle güzel ağır dram yapsınlar, izle dur. :Z Kanal D'de olmayacağını biliyorum, bari FOX alsın. :A

Merhaba Hayat skandalı geldi aklıma. :(

Çok umutluydum o işten ama güzel uyarlayamadı Medyapım neyse affettirdi. :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Harika bir haber. Uzun Çukurova diyorsa Adana dizisi olur herhalde ki uzun zamandır Adana dizisi cekilmedi adam akıllı . En son Hanımın Çiftliği damga vurmuştu. Darısı bu diziye. Tims dizileri hep bana yakın oldu. Çoğu dizisini izlemişimdir. Bunu da izlerim. Ayrıca Tims &B ortaklığı konusunda düşünceliydim ama iyi oldu ya. Yüz yüze de tutar bence. Bu da. Hadi hayırlısı.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Harika bir haber. Uzun Çukurova diyorsa Adana dizisi olur herhalde ki uzun zamandır Adana dizisi cekilmedi adam akıllı . En son Hanımın Çiftliği damga vurmuştu. Darısı bu diziye. Tims dizileri hep bana yakın oldu. Çoğu dizisini izlemişimdir. Bunu da izlerim. Ayrıca Tims &B ortaklığı konusunda düşünceliydim ama iyi oldu ya. Yüz yüze de tutar bence. Bu da. Hadi hayırlısı.
Adana dizisi Yeni Gelin var ay nasıl unutursun. :Z :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Yoo çekiliyor hatta adı bile benzer :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711