Vadi'den EDHO'ya Bir Takviye Daha!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
batuhankaralar yeni bir haber konusu açtı

Vadi'den EDHO'ya Bir Takviye Daha!

200920141158494371400.jpg

Ekranların sevilen dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"a Kurtlar Vadisi Pusu'dan bir takviye daha geldi!​

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştığı, Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını ve Onur Tan'ın yönetmenliğini yaptığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna en son Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde KGT ajanı Talha rolünü oynayan Bilgehan Birincioğlu dahil oldu. Birincioğlu dizinin geçtiğimiz bölümünde Gülmezler çetesinin lideri Enver Gülmez rolü ile yer aldı. Hatırlanacağı üzere bu sezon dizinin kadrosuna aynı dizide Pusat Çakır rolünü canlandıran Görkem Sevindik de dahil olmuştu.​

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yeni bölümleriyle her Salı 20'de ATV'de!​
Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
:A Ya biraz saçma oluyor böyle ama ben yapımcıdan ne bileyim başka birinden memati karakterine eşdeğer bir oyuncu yaratmasını isterim ya da abdülhey gibi. Ama hep KVP'den oyuncu alıyor.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
:A Ya biraz saçma oluyor böyle ama ben yapımcıdan ne bileyim başka birinden memati karakterine eşdeğer bir oyuncu yaratmasını isterim ya da abdülhey gibi. Ama hep KVP'den oyuncu alıyor.
Abdülhey'de bizde ama yan karakterler çok :F Şimdilik İlyas ile idare ediyoruz :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Abdülhey'de bizde ama yan karakterler çok :F Şimdilik İlyas ile idare ediyoruz :D
Onu demedim ben. Demek istediğim nasıl bundan 13 yıl önce Memati karakterini yarattılar. Şimdi de yapımcı birini bulsun ama KVP'den olmayan ve çok iyi bir karakter işlesin ona. Mematiyi bile gölgede bırakacak bir karakter.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Onu demedim ben. Demek istediğim nasıl bundan 13 yıl önce Memati karakterini yarattılar. Şimdi de yapımcı birini bulsun ama KVP'den olmayan ve çok iyi bir karakter işlesin ona. Mematiyi bile gölgede bırakacak bir karakter.
Raci Şaşmaz'ın kendini tekrarlayacağını sanmıyorum ama öyle bir role benim en çok yakıştırdığım oyuncu İsmail Demirci :) Gerçi o da Vadi'de oynamıştı dimi :A :A :A