'Uzak Şehir' Çekimlerinden İlk Kareler Paylaşıldı! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,286
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
GaGAVclW0AAP40B

Kanal D'nin AyNA Yapım imzalı yeni dizisi 'Uzak Şehir' için geri sayım başladı.

Yönetmen koltuğuna Ahmet Katıksız'ın oturduğu, senaryosunu Gülizar Irmak'ın kaleme aldığı ve başrollerini Ozan Akbaba ile Sinem Ünsal'ın paylaştığı yapım, Lübnan dizisi 'Al Hayba'dan ülkemize uyarlanıyor.

Çelimleri devam eden dizinin kadrosunda Gonca Cilasun, Müfit Kayacan, Alper Çankaya, Ferit Kaya, Sahra Şaş, Dilin Döğer, Atakan Özkaya, İlkay Kayku, Nazmi Kırık, Mine Kılıç, Sinan Demirer, Zeynep Kankonde, Muttalip Müjdeci, Barış Yalçın, Burak Şafak, Mehmet Polat, Yunus Eski, Yaren Güldiken ve Kuzey Gezer de yer alıyor.
Alya Albora, vefat eden eşinin vasiyetini yerine getirmek için cenazesi ve beş yaşındaki oğluyla Kanada’dan Mardin’deki Albora topraklarına gelir. Ancak bu gelişin bir dönüşü ve Albora’dan çıkışı yoktur. Albora ailesinin başı Cihan Albora, Alya’nın çırpınışlarına kayıtsız kalmasa da çocuğunu alıp gitmesine izin vermez. Geçmişin karanlığı, saklanan sırlar ve bölgenin gerçeği ile yüzleşen Alya Albora, kendini kocasının ailesiyle büyük bir mücadele içinde bulur.
GaGAVciXoAAay9U

GaGAVcnWcAAxBie

GaGAVcrWIAAE1Wm

GaGA0JSXQAAd78e

GaGA0JTW8AAPP9L

GaGA0JVXIAAPCuk

GaGA0JXXsAA2ByP

GaGCuLcWsAADz22

GaGCuLZXwAEOTCL

GaGCuLcXQAAH7I0

Uzak Şehir, yakında Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica
Hangi gün olursa olsun, Ozan Akbaba için ilk bölümü izleyeceğim.

Fotoğraflar ve setten gelen videolar, merak uyandırıcı. Mardin dizileri hep tutmuştur umarım bu da tutar :)

Orjinalini biraz izlemiştim seyirciyin seveceği bir iş bence bakalım ne olacak

İlk tanıtım da bu akşam ekrana gelecekmiş.
Hangi gün olursa olsun, Ozan Akbaba için ilk bölümü izleyeceğim.

Fotoğraflar ve setten gelen videolar, merak uyandırıcı. Mardin dizileri hep tutmuştur umarım bu da tutar :)
dizilerin isim değişikliği gelenek oldu kulüp isimleri gibi
Orjinalini biraz izlemiştim seyirciyin seveceği bir iş bence bakalım ne olacak
Dizi Mardin'de çekiyormuş. Havalar da güzel olunca çok güzel görüntüler çıkmış ortaya :)

Ozan Akbaba yı görmek iyi oldu :)
Sanırım bende izleyeceğim.

Kadro da, konu da heyecan verici durmuyor. Tutacağını düşünmüyorum ama gününe bağlı olarak total grupta belli bi kitle yakalar belki.

Konusu Sen Anlat Karadeniz’e benziyor. İnşallah öyle bir ivme yakalayabilir dizi.