Netflix Uysallar - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
271
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
bd368dd9-0112-46f7-aa33-75156f90598d.jpg

Netflix'in yeni dizisi Uysallar izleyiciyle buluştu.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Onur Saylak'ın, senaristliğini Hakan Günday'ın üstlendiği dizinin kadrosunda Öner Erkan, Songül Öden, Haluk Bilginer, Uğur Yücel, Umut Yeşildağ, Nilay Yeral, İbrahim Selim, Serkan Altunorak, Nezaket Erden ve Bilyana Jovanovska yer alıyor.

Mimar Oktay Uysal'ın punk hayatını konu alan dizi ile ilgili tüm yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Uysallar, tüm bölümleriyle şimdi Netflix'te! İyi seyirler!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Daha yeni yüklendi sanırım. En erken yarın filan izleyip yazarım

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hakan Günday'ın yazıp, Onur Saylak'ın yönetmesi bile diziyi izlemek için yeterli bir sebep. Sekiz bölümlük mini dizinin oyuncu kadrosu da bir o kadar izlemek için yeterli bir sebep. Oyuncu kadrosunda Hakan Günday ile Onur Saylak için yabancı olmayan iki isim de var, Şahsiyet'te birlikte çalıştıkları Haluk Bilginer ile İbrahim Selim. Bu detaylar da diziyi izlemek için sebeplerden.

• Beğendim
Reactions: Angelica and Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Hakan Günday'ın yazıp, Onur Saylak'ın yönetmesi bile diziyi izlemek için yeterli bir sebep. Sekiz bölümlük mini dizinin oyuncu kadrosu da bir o kadar izlemek için yeterli bir sebep. Oyuncu kadrosunda Hakan Günday ile Onur Saylak için yabancı olmayan iki isim de var, Şahsiyet'te birlikte çalıştıkları Haluk Bilginer ile İbrahim Selim. Bu detaylar da diziyi izlemek için sebeplerden.
Dizinin twitterdan spo olmayan bir kaç karesine denk geldim müzikleri bile şahsiyeti anımsatıyor hemen izlememiz lazım.

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizinin twitterdan spo olmayan bir kaç karesine denk geldim müzikleri bile şahsiyeti anımsatıyor hemen izlememiz lazım.
En azından Netflix Türkiye'nin yerli dizi konusunda bir potansiyeli var ve bu potansiyelini ekiple birlikte kullandığında ortaya iyi bir yapım çıkabiliyor. Kusurlu bir yapım da olsa, ortada izlenebilir bir yapım oluyor.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Beklentim çok yüksekti ancak hiç sevemedim maalesef. İyi çekilmiş, özgünlük taşıyan anları olsa da genel anlamda sıkıcı buldum. Devamını izlemek için beni çağıran herhangi bir şey olmadı. Yine de tepkileri takipteyim belki ikinci bir şans veririm ileride...

5/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x1

Beklentim çok yüksekti ancak hiç sevemedim maalesef. İyi çekilmiş, özgünlük taşıyan anları olsa da genel anlamda sıkıcı buldum. Devamını izlemek için beni çağıran herhangi bir şey olmadı. Yine de tepkileri takipteyim belki ikinci bir şans veririm ileride...

5/10
Ses getirmedi galiba forumda yoruma bakayım dedim :T:

Spoiler etkisinde yorum:( Şuan hiç izleyesim gelmedi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben çoktan bitirdim ve beğendim üşenmezsem yorum yaparım. :A
Karakomedi türevi oldugu belli afişleriyle filan eğlenceli geldi bana da neden beğenmediğini merak ettim:X Bu can sıkıntısı oldugu dönemimde geçiştirmek istemiyorum diziyi ya beğenmesem:X

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Karakomedi türevi oldugu belli afişleriyle filan eğlenceli geldi bana da neden beğenmediğini merak ettim:X Bu can sıkıntısı oldugu dönemimde geçiştirmek istemiyorum diziyi ya beğenmesem:X
Sıkıcı buldum demiş ya. :A Bence kendin deneyip karar ver mesela Fatma'yı da burada beğenen olmamıştı ama sen beğenmişsin buradakilerin lafına kalırsan ohoo. :A

• Beğendim
Reactions: Forumdash

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x1

Değişik bir kafası var. Bana konu olarak henüz sarmadı. Haluk Bilginer'i böyle görmek beni çok mutlu etti. Öner Erkan bence henüz ağırlığını koyamamış ilerisi için umudum var. Ailenin her bir bireyinin ayrı bir kafası var. Diziden zaten fazla umudum yoktu o yüzden çok kasmadan izliyorum.

6/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x2

Dizi kendi garipliğinde ilerliyor. İlgi çekici bir gelişme hala yaşanmadı. Klasik bir deneme dizisi havasında ilerliyor. Oktay farklı ama düz bir karakter. Şimdilik beni bağlayan kişi Berhudar oluyor. Olcay'da yavaştan ilgimi çekmeye başladı.

6/10

tamerlale98

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
bd368dd9-0112-46f7-aa33-75156f90598d.jpg

Netflix'in yeni dizisi Uysallar izleyiciyle buluştu.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Onur Saylak'ın, senaristliğini Hakan Günday'ın üstlendiği dizinin kadrosunda Öner Erkan, Songül Öden, Haluk Bilginer, Uğur Yücel, Umut Yeşildağ, Nilay Yeral, İbrahim Selim, Serkan Altunorak, Nezaket Erden ve Bilyana Jovanovska yer alıyor.

Mimar Oktay Uysal'ın punk hayatını konu alan dizi ile ilgili tüm yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Uysallar, tüm bölümleriyle şimdi Netflix'te! İyi seyirler!
İzledim pek hoşuma gitmedi belki de konusundan dolayı beni tatmin etmemiştir. Farklı bir konu sevenler için gayet güzel bir dizidir.