'Uykusuzlar Kulübü'nün Yeni Bölüm Konukları Belli Oldu! | 8 Şubat 2020

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,916
Puanı
1,060
TV100'ün sevilen programı 'Uykusuzlar Kulübü'nün yeni bölüm konukları belli oldu!

Okan Bayülgen'in sunumuyla ekranlara gelen programa bu gece, yeni kitabıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, 'Closer - Sevgi Neden Yetmez' oyunuyla Cansel Elçin, Ahu Yağtu, Serhan Onat ve Zeynep Tuğçe Bayat ile 'Ben Varım' oyunuyla Yeliz Kuvancı, Didem Balçın ve Erdem Akakçe konuk oluyor.

"Uykusuzlar Kulübü" yeni bölümüyle bu gece 23.00'te TV100'de!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa bunu atacam unutuyorum burada Mustiyle Serdarın tanısması var bende ilk duydum :A @Bully

Okan Bayulgene nasıl laf ettirmiyor savunuyor Musti Serdarı :Z Gerçekten çok seviyor Serdarı bunu izle :bhr::bhr::bhr:

• Harika
  • İlginç
Reactions: Bully and serhatt

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa bunu atacam unutuyorum burada Mustiyle Serdarın tanısması var bende ilk duydum :A @Bully

Okan Bayulgene nasıl laf ettirmiyor savunuyor Musti Serdarı :Z Gerçekten çok seviyor Serdarı bunu izle :bhr::bhr::bhr:

Okan'ı sevmem zaten pek :A

Musti adamlığını konuşturmuş yine, nasıl da savunmuş dostunu. :bhr: Hiç laf ettirmemiş, helal olsun. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Okan'ı sevmem zaten pek :A

Musti adamlığını konuşturmuş yine, nasıl da savunmuş dostunu. :bhr: Hiç laf ettirmemiş, helal olsun. :A
Okadar kavgalı olmasına rağmen tarkana bile söz etmesine izin vermedi okanın ,Tarkanıda savundu ,herşeyden önemlisi kişilik o yoksa sade başarıya zaten bakmıyorum biliyorsun :bhr::bhr::bhr:

• Harika
Reactions: Bully