'Uyanış: Büyük Selçuklu' Setinde Kaza! Ekin Koç Hastaneye Kaldırıldı! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
MV5BZGVhMDc0ZDUtNmVlZC00OGFmLTlkMTMtMTdkNGM5OGVjODRkXkEyXkFqcGdeQXVyMTA5ODQ5NDI2._V1_SY1000_SX1000_AL_.jpg

TRT 1'in kısa sürede büyük beğeni toplayan dizisi 'Uyanış: Büyük Selçuklu'nun setinde kaza yaşandı ve Ekin Koç hastaneye kaldırıldı.

Yapımcılığını Emre Konuk’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu, Serdar Özönalan ile Emre Konuk’un senaryosunu kaleme aldığı, kadrosunda ise; Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci ve Mehmet Özgür gibi isimlerin yer aldığı dizinin setinde kaza yaşandı.

Dizide Ahmet Sencer karakterine hayat veren Ekin Koç, bir dövüş sahnesinde parmağına kılıç darbesi aldı. Set ekibi tarafından hastaneye kaldırılan Koç'un kontroller sonrası parmağında kırık ve doku zedelenmesi olduğu tespit edildi ve sahneleri iki gün ertelendi.

'Uyanış: Büyük Selçuklu' yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Nuri Altuntaş (tv100)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçmiş olsun Ekin. :( Bu tarz dönem işlerinde risk çok fazla. Umarım ciddi bir şey yoktur ve böyle şeyler tekrarlanmaz. 🙏🏻

• Beğendim
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Gören de o kılıç böğrüne saplandı sanacak. :F

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Geçmiş olsun umarım artık önlemler daha çok alınır genel olarak dizi setleri bu konuda tehlikeli olabiliyor. Bunu duyuyordum ama Çukur'un kamera arkasında bunu görmüş oldum