İngiliz Utopia - Dizi Yorumları (Tüm Sezonlar)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk sezonuyla kendi hayran kitlesini oluşturmayı başaran İngiliz dizisi Utopia, şu sıralar ikinci sezonuyla gündemi meşgul ediyor.

Bilim kurgu türündeki dizi Amerikalıların da dikkatini çekti ve HBO diziyi David Fincher imzasıyla yeniden yapmaya (remake) karar verdi.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını yapmak isteyenler bu başlık altından yorumlarını paylaşabilirler...

Dizinin ilk sezonunun 6 bölümden oluştuğunu hatırlatalım.

utopia-512998320cc5b.png

@destere

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben de Acunun programının yorum konusu ne çabuk açıldı dedim. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bir diziyle kanalın tüm yapımlarını baştan elemek doğru olmaz. :D
Kanalların belli konseptleri vardır o yuzden :X HBO nasıl almiş şaşırdım(b) The Leftlovers için yorumumda gençlik dizisi gibi demiştim acaba kanal o tarafa da mı el atacak napacak:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kanalların belli konseptleri vardır o yuzden :X HBO nasıl almiş şaşırdım(b) The Leftlovers için yorumumda gençlik dizisi gibi demiştim acaba kanal o tarafa da mı el atacak napacak:X
Dizinin senaryosu çok sağlammış herhalde. Hem HBO hem de David Fincher yani. David Fincher boş işe imza atmaz. bkz: House of Cards :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
konusuyla ilgi çekici bir dizi
karakter olarakta renkli karakterler var
fantastik olunca @Forumdash la @Çiğdem- zaten izleyecektir :)
@sürgünüm e pek hitap etmiyor dizi fantastikle arası yoktu sanırım :)
@xemrexxx in zaten bu diziyi anlamaya kapasitesi yetmez o totoş gitsin küçük ağayı izlesin :)
@OzaN zaten izleyeceğini söyledi

izleyecek arkadaşlara tavsiyem ilk bölümün ilk 20 dakikasında pes etmeyin bir şekilde atlatmaya çalışın konu anlaşılınca gerisi geliyor :)
karakterler renkli
başroldeki soğukkanl ama heyecan yapan katil rolü bayağı iyi
prof kızı jesica hyde ise @cevaa nın resmini paylaştığı bir manken vardı zamanında yüzü tipsiz gerisi iyi olan bişeydi onun gibi, kafasına çuval geçirilince gideri olan biri :)
becky adlı kız çok şeker sevdim onu favorimdir
grant adlı ömerçip kılıklı bir çocuk var sevimsiz bişey ama arada kaynıyor :)

konuya gelince soğuk savaş döneminde kalma şebeke adlı bir şirketin kanun ve kurallar dışında bir çeşit virüsü yaymaya çalışması ve bizim grubun bunlara engel olma çabaları kısaca ..
fazla anlatmıyım izleyip anlayın çileyi ben çekeyim siz beleşe konun oh ne ala! izleyin görün işte ..:)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ilk sezon dört bölümünü izledim beklemedeyim bakalım başka izleyen çıkacakmı ? :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,438
Puanı
1,061
konusuyla ilgi çekici bir dizi
karakter olarakta renkli karakterler var
fantastik olunca @Forumdash la @Çiğdem- zaten izleyecektir :)
@sürgünüm e pek hitap etmiyor dizi fantastikle arası yoktu sanırım :)
@xemrexxx in zaten bu diziyi anlamaya kapasitesi yetmez o totoş gitsin küçük ağayı izlesin :)
@OzaN zaten izleyeceğini söyledi

izleyecek arkadaşlara tavsiyem ilk bölümün ilk 20 dakikasında pes etmeyin bir şekilde atlatmaya çalışın konu anlaşılınca gerisi geliyor :)
karakterler renkli
başroldeki soğukkanl ama heyecan yapan katil rolü bayağı iyi
prof kızı jesica hyde ise @cevaa nın resmini paylaştığı bir manken vardı zamanında yüzü tipsiz gerisi iyi olan bişeydi onun gibi, kafasına çuval geçirilince gideri olan biri :)
becky adlı kız çok şeker sevdim onu favorimdir
grant adlı ömerçip kılıklı bir çocuk var sevimsiz bişey ama arada kaynıyor :)

konuya gelince soğuk savaş döneminde kalma şebeke adlı bir şirketin kanun ve kurallar dışında bir çeşit virüsü yaymaya çalışması ve bizim grubun bunlara engel olma çabaları kısaca ..
fazla anlatmıyım izleyip anlayın çileyi ben çekeyim siz beleşe konun oh ne ala! izleyin görün işte ..:)
çiğdemle sen izliyorsan totoş dizisidir izlemem :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bugün 5. bölüme başladım ama bir türlü gitmedi izleyemedim çok sıkıldımi yarıda bırakmak zorunda kaldım. neden bu kadar sıkıcı bir konu yaparlarki bu diziye imdb de 8,5 puan vermişler @OzaN :) o puanlara yazık bence haketmiyor :)