Utanmazlar'ın Frank Gallagher'ı Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Utanmazlar'ın Frank Gallagher'ı Belli Oldu!

bda5ccec-cde9-4ab8-9dd5-16680b3690a7.jpg

FOX'un yeni dizisi Utanmazlar'ın babasını canlandıracak isim belli oldu.

Başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz'in yer aldığı; yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin, senaristliğini ise Hatice Meryem'in üstlendiği yapımda bu rolle Emmy ve Altın Küre'ye aday olan William H. Macy'nin canlandırdığı Frank Gallagher karakterinin yerli versiyonuna son olarak 'Adı Efsane'de izlediğimiz Reha Özcan hayat verecek.

Utanmazlar, yakında FOX'ta başlıyor!

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Olmamiş:( bi kere Frank capkınlık yapacak kadar yasına göre karızma biriydi:( Haluk bilginere noldu?

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Keşke Musa Uzunlar olsaydı, dev yakışırdı :( Ama yine de iyi seçimmiş gibi duruyor :D

Frank gibi çılgın bir karakteri Türkiye'de canlandırabilecek pek az isim var bence. Hayırlı olsun :D

Konudaki fotoğrafı görünce tip olarak Reha Özcan'ın William H. Macy'i biraz andırdığını fark ettim :F Tabi Frank sarışındı onun dışında olabilecek gibi duruyor şuan :F

Son düzenleme:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Reha Özcan çok başarılı bir oyuncu. İyi olmuş, kadroda olmasına sevindim. Hazal ile Maral'da patron-yönetici rolündeydiler. Yine yeniden aynı işteler ve bu sefer baba-kız rolünde olacaklar. :X Sanırım umursamaz, ayyaş ruhlu bir herifi canlandıracak. Reha Özcan çok iyi olur o role. Sanırım daha önce Musa Uzunlar, Ferhan Şensoy ve Haluk Bilginer isimleri geçiyordu. Haluk Bilginer çok iyi bir oyuncu,usta zaten ama nedense gözümde öyle bir rolde hayal edemiyorum. Musa Uzunlar ve Ferhan Şensoy'da iyi olabilirdi ama Reha Özcan'da bu rolü çok iyi canlandıracaktır. :X

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Reha Özcan çok iyi bir oyuncu, mutlaka rolün altından kalkacaktır. Ama Musa Uzunlar daha iyi bir seçim olabilirmiş gibi geldi bana.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
O kadar ezik ki başrol kadın konuşmaya değmez:F görümcesi idare eder işte:F 5 bölümde 1 böyle baksam diziyi takip etmiş gibi olurum dimi:F

Aynen çok akıcı. :A Görümce Yılanların Öcü'nde de sürüklüyordu diziyi Koliba'nın kötü kadın rolü ismi. :F Kız da Canan'da oynuyordu yine Koliba orda da saftı. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen çok akıcı. :A Görümce Yılanların Öcü'nde de sürüklüyordu diziyi Koliba'nın kötü kadın rolü ismi. :F Kız da Canan'da oynuyordu yine Koliba orda da saftı. :A
Karakterlerin isimlerini bilmiyorum ama çocukların hepsi birbirinden kötü oyunculuk sergiliyor:X en iyi görümce sonra başrol adam sonra anne belki:X ama kadına çok pasif rol verilmiş. Hem de en büyük kzıyla abla kardeş gibi:F fazla cocuk yazılmış