'UnREAL' 4. Sezon Onayı Aldı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'UnREAL' 4. Sezon Onayı Aldı!

AETN-UnReal_s2._V271039667_RI_SX940_.jpg

Lifetime'ın fenomen dizisi UnREAL'dan müjdeli haber geldi.

Başrollerini Shiri Appleby, Constance Zimmer, Craig Bierko, Jeffrey Bowyer-Chapman, Josh Kelly, Brennan Elliot ve Genevieve Buechner gibi isimlerin paylaştığı yapım, daha 3. sezonu başlamadan 4. sezon onayını aldı. Bir reality programının perde arkasında yaşanan olayları konu alan yapım, eleştirmen ve izleyicilerden olumlu yorumlar almış ve önemli ödüllerde adından söz ettirmişti.

UnREAL'ın 10 bölümlük 3. sezonu Ocak 2018'de ekrana gelecek.
Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Ben yine yaza sarkıtırım diziyi toptan izlerim :Z sen dublajlı izleme demiştin ama altyazılı bulamayınca dublajlı izledim pembeşik diziler gibi:hearteyes::hearteyes:
Animasyonlar hariç dublaj gerçekten sakil duruyor orijinalini izlemek varken. Daha önce 1-2 sitenin linkini göndermiştim onlar da mı açılmadı? (b)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Animasyonlar hariç dublaj gerçekten sakil duruyor orijinalini izlemek varken. Daha önce 1-2 sitenin linkini göndermiştim onlar da mı açılmadı? (b)
Yoktu kaldırılmıştı. Ama dublaj sırıtmamişti çünkü orjinal dilde 1 bölüm izlemiştim zaten. Seslerine alişkanlığım olmadiği için:X orjinal ile dublaj farkını en çok eğer bir diziyi uzunca süre orjinal izlersen sonra dublajlı izlediğinde gerçekten sakil iğreti duruyor. Ben de yeni dizi nasılsa dedim öyle başladim :X 3.sezon da inş dublajlı olur. Yoksa yeniden adaptasyon sürecine gircem :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Yoktu kaldırılmıştı. Ama dublaj sırıtmamişti çünkü orjinal dilde 1 bölüm izlemiştim zaten. Seslerine alişkanlığım olmadiği için:X orjinal ile dublaj farkını en çok eğer bir diziyi uzunca süre orjinal izlersen sonra dublajlı izlediğinde gerçekten sakil iğreti duruyor. Ben de yeni dizi nasılsa dedim öyle başladim :X 3.sezon da inş dublajlı olur. Yoksa yeniden adaptasyon sürecine gircem :F
Quinn'in orijinal asil sesini duymak dublajdan çok daha iyi ama senin tercihin karışamam. :A