Ufuk Özkan ile Cüneyt İnay'dan Yeni Proje!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,624
Puanı
1,060
1709306937873.png

Geniş Aile dizisinde birlikte çalışan oyuncu Ufuk Özkan ile dizinin senaristi Cüneyt İnay'dan yeni bir proje geliyor.

1 Nefes Yapım ve Organizasyon'un yapımcılığını yaptığı ve Ufuk Özkan'ın başrol olduğu tiyatro oyununun senaryosunu ise Cüneyt İnay kaleme alacak.

Tiyatro oyununun ismi ise Ufuk Çizgisi oldu. Henüz senaryosu tamamlanan oyunla ilgili detaylar ilerleyen günlerde belli olacak.

Screenshot_20240301_182719.jpg

genis aile benzeri yeni bi dizi mi geliyor hevesiyle girdim,,,derken, tiyatro mujdesiyle ayri bi keyiflendim.

detaylari ve tarihlerini heyecanla bekliyorum.

Geniş Aile hala daha konuşulmaya devam ederken bir spin-off yapmak varken tiyatro oyunu nedir. :(

Cumhurbaşkanı kararnamesi ile genç kart uygulaması başladı diye biliyorum. Sanat etkinliklerinde indirimli bilet alabiliyorlar, böyle popüler isimlerin de tiyatroya dönmesi ile belki bu alanda yeniden bir canlanma olur. Ben konser, müzikal, tiyatroya gittiğimde maalesef pek kitle genç olmuyor, belki maddiyat da etkilidir ama şimdi daha rahat ulaşılabilecek. Gençlerin ilgisi artabilir.

Düşününce Cüneyt İnay'ın absürt mizahı tiyatroya iyi uyabilir. Kaliteli bir iş çıkar umarım.
genis aile benzeri yeni bi dizi mi geliyor hevesiyle girdim,,,derken, tiyatro mujdesiyle ayri bi keyiflendim.

detaylari ve tarihlerini heyecanla bekliyorum.
Geniş Aile hala daha konuşulmaya devam ederken bir spin-off yapmak varken tiyatro oyunu nedir. :(
Cumhurbaşkanı kararnamesi ile genç kart uygulaması başladı diye biliyorum. Sanat etkinliklerinde indirimli bilet alabiliyorlar, böyle popüler isimlerin de tiyatroya dönmesi ile belki bu alanda yeniden bir canlanma olur. Ben konser, müzikal, tiyatroya gittiğimde maalesef pek kitle genç olmuyor, belki maddiyat da etkilidir ama şimdi daha rahat ulaşılabilecek. Gençlerin ilgisi artabilir.
İnteraktif gösteriymiş ama biletli satılacak herhalde.
İlginç bir şey çıkacak ortaya. İşte afiş:

Screenshot_2024-03-05-21-11-27-60.jpg