Ufak Tefek Cinayetler - 41. Bölüm Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star TV'nin ilgiyle izlenilen dizisi ''Ufak Tefek Cinayetler'' izleyiciyi bu akşam yine ekranlara kilitleyecek!
Bölüm Etiketi: #RüyaKapanı

Dizinin bu akşam yayınlanacak olan 41. bölümüyle ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...
@Dosi @xemrexxx @Aserat @vadikızı @ozmoturk @Harunnn60 @kerem @Ahmed @Gizmen @anniegrant @sokak sanati @mesmeso61 @Yiğitt @serhatt ve izleyen diğer herkes...

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Şu Taylan Pelin ve Emre'yi ne zaman öğrenecek acaba

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Şu kurdukları hayalleri keşke gerçekleştirse Mehmet ve Oya, diziye hareket gelir enn azından

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Eğer tüm söylenenlerin sonu başka bir şeye varmayacaksa Aslıhan Gürbüz'ün 42. bölümde dönmesi lazım çünkü Emniyet Müdürlüğü Merve'nin yerini tespit etmiş. Kerim de Merve'yi aramaya başladı bu kadar şeyden sonra gelmezse son tren de kaçar. Merve'ye bayıldığımdan değil de gelmesi reytingleri yükseltecekse varım. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Eğer tüm söylenenlerin sonu başka bir şeye varmayacaksa Aslıhan Gürbüz'ün 42. bölümde dönmesi lazım çünkü Emniyet Müdürlüğü Merve'nin yerini tespit etmiş. Kerim de Merve'yi aramaya başladı bu kadar şeyden sonra gelmezse son tren de kaçar. Merve'ye bayıldığımdan değil de gelmesi reytingleri yükseltecekse varım. :A
Ben o kadar özlemiş hissediyorum ki onu, sanki gerçek hayatımda birine hasretlik çekiyorum :D