Uefa Konferans Ligi H Grubu 2.Maç Spartak Trnava-Fenerbahçe

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
IMG_0437.jpeg

İsmail Kartal döneminde 14’te 14 yapan Fenerbahçe 15.Zafer için Slovenya deplasmanında rakip ilk maçta Ludogorest’ten 4 yiyen Trnava
Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi H Grubu 2. maçında deplasmanda Spartak Trnava ile karşılaşacak. Mücadele, 5 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de Stadium of Anton Malatinský’de oynanacak. Trnava kentindeki Antona Malatinskeho Stadı'nda oynanacak ve TSİ 22.00'de başlayacak müsabakayı Alman hakem Sascha Stegemann yönetecek. Stegemann'ın yardımcılıklarını aynı ülkeden Christian Gittelmann ve Christof Günsch yapacak. Karşılaşmada Florian Badstübner ise dördüncü hakem olarak görev alacak.

Spartak Trnava XI Takac - Stefanik-Sulek - Kostma - Kosa - Daniel - Bernat - Ofori - Duris - Zeljkovic - Vantruba

Fenerbahçe XI : Livakovic - Osterwolde - Djiku - Becao (Serdar) - Osayi - Fred - Crespo -King - Mert Hakan - Kent - Batshuayi

Yayın : Exxen
Saat:22.00

• Beğendim
Reactions: Dosi and offensive

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,072
Puanı
410
Fener'imize başarılar dilerim güzel bol gollü keyifli bir galibiyet olsun :cool::cool::cool::cool::cool::Z:Z:Z:Z:Z:Z🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

• Harika
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Seyrettim, 2. yarıyı daha müsait bir şekilde izleyebildim ostervolde bizi çok üzdü ama şükür 3 puanı kapmayı bildik, çocuklarımız yine çok güzeldi 😍😍👌🏻👌🏻🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Jayden neden üzdü ?

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Rakibe attı topu yanlışlıkla, golü öyle yedik, sen izleyemedin mi 🤔
Baştan sona izledim sorma ya topu taç çizgisine taşısaydı baskıyı atlatacaktı.İçe doğru sürünce rakibin müdahale alanına girdi.Ama net olarak şunu söyleyeyim yedeklerin performans olarak kendini bir an evvel toparlaması gerekiyor.

• Beğendim
Reactions: offensive

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Evde değildim, maçın 70. Dakikasına denk geldim. Tamda gollerin geldiği dakikalar :A
Uzatmalardaki o son dakikalar bitmek bilmedi, neyseki 3 puanı garanti ettik.

Ben uzun zamandır özellikle Fenerbahçe maçlarını izlemiyorum. O uzatma kısmında ilerisi içinde izlememeye karar verdim :A kendimi çok kaptırıp heyecanlanıyorum çünkü :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi