UEFA’dan Manchester City'ye Men Cezası!

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Lobi sağlamsa Cas dan döner bu iş... PSG dünyaları aldı da tık yok... Ama tabi biz biraz Türk kafası ilede bakıyoruz, Avrupa bakış gözü ve yaklaşımı bizim gibi değil. Bizde gözüne soka soka da yapılsa ben o sırada başka yere bakıyordum denir
🙈

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
71D437E8-632A-4C92-BFB4-8E3E05259E76.jpeg

:A :A @MEnes @MasacRE @DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İki kan dondurucu leş City gibi bir takıma saldırmaya kalkışmış. Ama buna izin vermeyiz. PEP dahisinin kurduğu bu sistemi kimse Şampiyonlar Ligi'nden men edemez. Bu kararı tanımıyor ve onaylanma ihtimalini gerçek bulmuyorum... :A

Sisteme bak beeee 2011’den beri kayıp hocam. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İki kan dondurucu leş City gibi bir takıma saldırmaya kalkışmış. Ama buna izin vermeyiz. PEP dahisinin kurduğu bu sistemi kimse Şampiyonlar Ligi'nden men edemez. Bu kararı tanımıyor ve onaylanma ihtimalini gerçek bulmuyorum... :A
Benim de kanımı paraları saçarak takım kuran Arap petrol zenginleri leşler donduruyor :A City ile bir başlangıç yaptık. Şimdi sıra başta PSG olmak üzere diğer takımlarda. UEFA reis bu kan dondurucu leşlerin hepsinin kökünü kazıyacak inşallah :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
İngiliz takımlarıyla diğer ülke takımlarının arasındaki fark giderek açılıyor. Bu da etkenlerden biri bence bu kararda. :):) PSG'nin bu konuda City'den aşağı kalır yanı yok mesela. Ama Fransız futbolunun neredeyse Dünya futbolu zirvdesindeki tek temsilcisi olduğu için ceza verilmez.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Benim de kanımı paraları saçarak takım kuran Arap petrol zenginleri leşler donduruyor :A City ile bir başlangıç yaptık. Şimdi sıra başta PSG olmak üzere diğer takımlarda. UEFA reis bu kan dondurucu leşlerin hepsinin kökünü kazıyacak inşallah :A
Tüyler ürpertici 2 yorum... Ne diyeyim ki be kardeşim, yallah köyünüze... :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Böyle böyle hepsini bitireceğiz Utku beyciğim. :A (Bitiremediler. :A)

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Manchester City bu kadar ünlü zengin dediğimiz bir klüp men yedi biz men yedi kesin dediğimiz Galatasaray men yemedi demek ki neymiş vizyon olayı doğruymuş bir kez daha Mustafa Cengizi kutluyorum..
City için üzücü Messi isimleri anılıyordu hayal oldu hepsi :(

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
O kadar umutsuzsun 😂 kralın yapar bir şeyler öyle deme gerçi napoli de çetin ceviz ha 😂😂
Bol şanslar ihtiyacınız olacak gibi
Kesinlikle Napoli sıkıntılı bir takım. Ben kralıma güveniyorum da takımdaki yan parçalar çok umut vermiyor. Sihir yapa yapa nereye kadar gidebilir 1 futbolcu. İşimiz çok zor bu sefer bilincindeyim. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Kesinlikle Napoli sıkıntılı bir takım. Ben kralıma güveniyorum da takımdaki yan parçalar çok umut vermiyor. Sihir yapa yapa nereye kadar gidebilir 1 futbolcu. İşimiz çok zor bu sefer bilincindeyim. :A
İlk maçtan gol atarsanız nou campda çözersiniz düğümü sizin ileri üçlü iyiydi neden böyle oldu pek takip etmiyorum la ligayi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İlk maçtan gol atarsanız nou campda çözersiniz düğümü sizin ileri üçlü iyiydi neden böyle oldu pek takip etmiyorum la ligayi
Suarez sakatlandı biliyorsundur. Onun dışında Griezmann yine fena değil ama bi yere kadar. Dembele desen zaten sezonu kapattı e kaldık Fati'ye. O da çok genç bu sorumluluğu kaldıramadı, çocuk oynayamıyor. Kadro yetersiz herşey Messi'ye bakıyor işte. Bakalım sonu ne olacak bu işin göreceğiz.

• Üzücü
Reactions: Felon