Uçurum dizisi ekrana çok sert sahnelerle geliyor!

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Uçurum'dan ilk izlenimler
Sabah gazetesinin haberine göre, 21 Şubat'ta atv ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan 'Uçurum' dizisinin senaristi Kerem Deren: "'Uçurum' çok sert bir gerçeği konu alıyor. İnsan ticaretiyle ilgili bir hikaye anlatıyoruz"
Önümüzdeki de önümüzdeki hafta salı günü atv'de başlayacak olan 'Uçurum' adlı dizinin ekibi ön gösterimde bir araya geldi. Senarist Kerem Deren, yönetmen Cem Karcı, oyunculardan Esra Ronabar ve Funda Eryiğit ile dizinin müziklerini yapan Gripin grubu, dizinin ilk bölümünü birlikte izledi.
BOL AKSİYONLU BİR DİZİ
Mehmet Ali Nuroğlu, Selçuk Yöntem, Lavinia Longhi, Denise Capezza, Esra Ronabar, Funda Eryiğit gibi isimlerin rol aldığı dizi, Moldova'dan Türkiye'ye gelen iki genç kızın yaşadıklarını konu alıyor. atv Genel Müdürü Adem Gürses 'Uçurum'un diğer dizilerden çok farklı bir yapısı olduğunu ve 'Ezel' dizisinin de senaristi Kerem Deren'in zekasının senaryoda kendini belli ettiğini söyledi. Turkuvaz Görsel Medya binasındaki gösterimde konuşan dizinin yönetmeni Cem Karcı seyirciyi bol bol aksiyonun beklediğini belirtti. Karcı, 'Uçurum', bir şehir hikayesi. Yolda yürürken farkında olmadığımız insanlarla ve yaşadıklarıyla ilgili bir hikaye" dedi. Dizinin senaristi Kerem Deren ise; "Çok sert bir gerçeği konu alıyoruz. İnsan ticareti ile ilgili bir bir konu... Özellikle İstanbul'un içinde olduğu bir gerçek. Senaryoyu yazarken, haberlerden etkilendim" dedi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bu dizinin Total'de tutacağını sanmıyorum. Tutarsa ancak Ab izleyicisinde tutar. Oyuncular çok basit, dizi hiç güzel değil. Eğer %5,00 den fazla reyting alırsa beni gerçekten şaşırtır valla :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu dizinin Total'de tutacağını sanmıyorum. Tutarsa ancak Ab izleyicisinde tutar. Oyuncular çok basit, dizi hiç güzel değil. Eğer %5,00 den fazla reyting alırsa beni gerçekten şaşırtır valla :)
daha başlamayan diziye nasıl hiç güzel değil diyosan :D hadi tutmaz falan desen neyse :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
uçurum dizisinin reklamları çok iyi duymayan kalmadı nerdeyse.. eğer film gerçekten kaliteliyse en az 8 reyting alır...

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Bence Son'dan farki olmayacak.hele isin icinde kadin ticareti varsa Son'dan bile kotu ola bilir.