Two and a Half Men 11. Sezon İçin Yenilendi!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ekranların en uzun soluklu dizilerinin başında gelen Two and a Half Men beklendiği gibi yeni sezon onayını geç de olsa aldı.

ABD'de CBS kanalında yayın hayatını sürdüren dizi, hala ABD'nin en çok izlenen dizilerinden biri durumunda.

İki yıl önce başrol oyuncusu Charlie Sheen; yapımcı Chuck Lorre ile yaşadığı sorunlar nedeniyle diziden ayrılmıştı. 9. ve 10. sezonda Charlie Sheen yerine yeni bir karakter için Ashton Kutcher ile anlaşan dizi bu iki sezonda diziye gelen tepkilere karşın reyting anlamında belirgin bir düşüş yaşamamışlardı.

Dizideki bir diğer skandal ise geçtiğimiz yıl yaşandı. Dizinin 'half men'i yani Jake karakterini canlandıran Angus T. Jones bir videoda Two and a Half Men'i kirli olarak nitelendirmiş ve izleyicilerin diziyi izlememesini istemişti. Bu videonun açığa çıkmasının ardından özür dileyen oyuncu buna karşın yeni sezonda olmayacak.

Yeni sezonda Jake karakteri askere gidecek ve bu nedenle Angus T. Jones dizide sürekli bir rolde yer almayacak. Buna karşın sezon içinde yine de zaman zaman gözükebilecek.

Geçtiğimiz sezon Emmy ödüllerinde en iyi erkek oyuncu ödülünü alan Jon Cryer yine dizinin başrolünde yer almaya devam edecek tıpkı Ashton Kutcher gibi.

Two and a Half Men 11. sezonuyla gelecek sezon CBS ekranlarında olmaya devam edecek.

Ms62i3oJsAuJk69NhaSyPCUo.jpg

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Diziyi izlemiyorum ama bu açıklamayı yapan birinin kalması beklenemez. Reytinglerde düşüş olacağını da sanmıyorum. :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Asthon Kutcher reyiz, 11.sezonda oynamayacak diyorlardı ama iyi paraya anlaştı heralde :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Keşke Two and a Half Men: Alan'ın Yolu tarzı bir şeyle devam etselerdi. Aynı isimle devam ederek dizinin prestijini iyice düşürüyorlar. Charlie Sheen'li efsane bölümler de lekelenmiş oluyor. :(

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Bende başlıyacam diziye de facebook sayfasına bakıyım dedim her paylaşımda Charlie ile ilgili mesajlar ve sürekli beğeni alıyor o mesajlar.Merak etmeye başladım. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bende başlıyacam diziye de facebook sayfasına bakıyım dedim her paylaşımda Charlie ile ilgili mesajlar ve sürekli beğeni alıyor o mesajlar.Merak etmeye başladım. :D

Başla başla Chuck Lorre reyis hazırlıyor bu diziyi de ama hata yaptı Charlie gibi çok sevilen bir karakterin yerine yenisini monte etmeye çalışarak...

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454

Başla başla Chuck Lorre reyis hazırlıyor bu diziyi de ama hata yaptı Charlie gibi çok sevilen bir karakterin yerine yenisini monte etmeye çalışarak...

Chuck reyis böyle hatayı nasıl yapar ki.

Ama haketmiş sanırsam Charliee kovulmayı

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
İnat olsun diye devam ettirdi muhtemelen ben gittim dizi bitti gibi bir şey diyemesin diye Charlie Sheen. :):)

Yeni dizisi Anger Management'ın ilk sahnesinde gönderme yapmıştı yapımcıya:

"Beni kovdun ve devam ediyorsun,devam et ama hiç birşey eskisi gibi olmayacak" gibi birşeyler söyledi.

Ek olarak yeni dizisi komedi anlamında diplerde.Reyise yakışmamış.

Angus çok şımardı.Dizide büyüdü adam ama neler diyor.Zaten son dönemlerde çok sık görünmüyordu dizide.Yenis sezondada babasıyla bilgisayardan görüşürler oradan görünür.

Ashton Kutcher benim gözümde komedi oyuncusu değil ve büyük tepkiler alıyor.İyi oyuncu ama Charlie Sheen'in yerine koyarsan olmaz o iş.:D

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
bu arada dizide bütün komedi Jon Cryer'ın üstüne yüklendi.Dizideki bütün esprileri o yapıyor.:D