Twilight (Alacakaranlık) Serisinin Son Kitabı Yayınlanıyor

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
images (11).jpeg

Stephenie Meyer imzalı, tüm dünyayı kasıp kavuran Twilight serisinin son kitabı sevenlerine sunuluyor.

Film serisi olarakta dünyada büyük hasılatlar elde eden serinin son kitabının 4 Ağustos'ta yayınlanacağı duyuruldu. İnsan olan Bella'nın, Vampir olan Edward'a aşkını anlatan serisinin son kitabında durumlar değişiyor. Hep Bella'nın gözünden anlatan serinin son bölümünde olaylar Edward'ın gözünden anlatılacak.

Peki son kitabın filmi olacak mı? Bu konuda net bir açıklama yok ama aynı olayların farklı pencereden anlatılışını, tekrar film yapmayı düşünülmediği söyleniyor.​

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sanırım ben lisede en sevdiğim seriydi. Kopamıyordum kitaptan. Filmlerini bu yüzden sevmemiştim ama tabi ki çok güzeldi. Özellikle Alice çok tatlıydı. Yeni kitabını eski günleri hatırlamak için mutlaka okuyacağım.:bhr:

Vampir filmi seviciler seviyor musunuz bu seriyi? :A @Çiğdem @mrt-06

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: mrt-06 and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sanırım ben lisede en sevdiğim seriydi. Kopamıyordum kitaptan. Filmlerini bu yüzden sevmemiştim ama tabi ki çok güzeldi. Özellikle Alice çok tatlıydı. Yeni kitabını eski günleri hatırlamak için mutlaka okuyacağım.:bhr:

Aaa tabi sevilmezmi CW vampir dizileri ve kurt adam dizisi teen Wolf izleyen olarak @Forumdash @Turkuazz :Z:Z:Z

Bu filmin bizim açımızdanda özel bir yeri var @sokak sanati @mrt-06 @Bully @Yiğitt :bhr::bhr::bhr:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
  • İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cidden izledin mi Alacakaranlığı. Ben sevmezsin hatta nefret edersin diye düşünüyordum. Gıcık etmek için etiketlemiştim:A
CW dizilerini seven Twilight'ı sevmez normalde:A
Efsane seridir sevilmezmi ayoll :eek: :eek: :eek: Diğer tek takılan cool olan favorimtahmin edersin :A

Bunlar fantastik beşliden önce bizim öncümüzdü hatta sen açmıstın detay vermiyimde hatırlamıssındır :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Efsane seridir sevilmezmi ayoll :eek: :eek: :eek: Diğer tek takılan cool olan favorimtahmin edersin :A

Bunlar fantastik beşliden önce bizim öncümüzdü hatta sen açmıstın detay vermiyimde hatırlamıssındır :A

Ben kitaplarını 1 ayda bitirmiştim lisedeyKen. Efsane ötesindi. Kitapları çok pahalı diye 3. Ve 4. Kitabı kütüphaneden almıştım. Ne günlerdi.:bhr:

Evet yapmıştım ama niyeyse seni sevmiyor diye aklımda kalmış.:A Kendimi Jasper yapmıştım. Sen Bella değildin galiba Alice yapmıştım diye hatırlıyorum. Bully Emmett olmuş @mrt-06 'da Dr cullen olmuştu:A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Çiğdem and mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Aaa tabi sevilmezmi CW vampir dizileri ve kurt adam dizisi teen Wolf izleyen olarak @Forumdash @Turkuazz :Z:Z:Z

Bu filmin bizim açımızdanda özel bir yeri var @sokak sanati @mrt-06 @Bully @Yiğitt :bhr::bhr::bhr:
Lisedeyken mi ne izlemiştim ama bende çok etki yaratmadı. The Wampir Daires daha güzel bence. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Eski bir forumda ödül olarak cizgi romanini kargoyla hediye olarak kazanmistim hala yanimda. Tüm seriyi de izlemeyi ihmal etmemistim zaten. Özlendi. :D

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Lisedeyken mi ne izlemiştim ama bende çok etki yaratmadı. The Wampir Daires daha güzel bence. :A
Bütün serilerini izlemişim :D
Ben kitaplarını 1 ayda bitirmiştim lisedeyKen. Efsane ötesindi. Kitapları çok pahalı diye 3. Ve 4. Kitabı kütüphaneden almıştım. Ne günlerdi.:bhr:

Evet yapmıştım ama niyeyse seni sevmiyor diye aklımda kalmış.:A Kendimi Jasper yapmıştım. Sen Bella değildin galiba Alice yapmıştım diye hatırlıyorum. Bully Emmett olmuş @mrt-06 'da Dr cullen olmuştu:A
Eski bir forumda ödül olarak cizgi romanini kargoyla hediye olarak kazanmistim hala yanimda. Tüm seriyi de izlemeyi ihmal etmemistim zaten. Özlendi. :D
CW le daha tanışmadan önce bunlarla tanışmıştık gayet güzel seriydi :Z:Z:Z

Jacop sevgimizin bitmesine 3 yıl kalmış :eek::eek::eek: @xemrexxx @Forumdash
alacakaranlik-jacop_1047179.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye