TVen projesi rafa kalktı!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Star TV'nin Doğuş Yayın Grubu tarafından satın alınmasının ardından TVen projesi rafa kalktı...
Dün medyada yaşanan sürpriz gelişme sonrası Doğuş Yayın'da taşlar yerinden oynadı.

Doğuş Yayın Grubu uzun bir süredir hazırladığı TVen projesinde geri adım attı ve tüm projelerini Star Tv'ye kaydırdı.

KADROLAR BİRLEŞECEK
Star'ın Genel Müdürü, Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın olacak. Aydın, Star'daki kadrolarla kendi ekibinden kadroları birleştirecek.

Star'ın haber dışındaki kadrosu ile Doğuş Yayın Grubu teker teker görüşecek ve anlaştıklarını da bünyesine katıp yoluna devam edecek.

DÜNDAR VE ÖZDİL DOĞAN GRUBU'NDA KALACAK
STAR TV'nin Doğuş Grubu'na satılmasının ardından en çok merak edilen sorulardan birisi de Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil'in kanaldan ayrılıp ayrılmayacağıydı.

Medyatava'nın haberine göre, Star Ana Haber'i hazırlayan Uğur Dündar ve ekibi Doğan Grubu'nda kalacak. Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar, Hürriyet'teki yazılarına devam edecek.

esh_14611.jpg

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Ugur Dündar bence geçecektir Kanal D'ye :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
siteler yayınlıyor da ben yine de resmi açıklamayı bekleyim :)
inşallah tven açılır muhteşem yüzyıl stara gelmez doğuş almaz starı

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
siteler yayınlıyor da ben yine de resmi açıklamayı bekleyim :)
inşallah tven açılır muhteşem yüzyıl stara gelmez doğuş almaz starı

TVen %75 rafa kaldirildi.. Muhtesem Yüzyil geçmese Star'a ve Çarsamba gününe, mutlaka Araf Zamani gelecektir..

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
pt 2'de uyar geniş aileye hatırlarsanız muhteşem yüzyıl show'da başlamayacak diye haberler çıktı hatta forumda herkes kesin dedi ama showda başladı onun için ben resmi açıklamayı beklerim:)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
TVEn projesinin hayata geçirilmesini o kadar bekleyen olduki gerçekleşmeyecek olması gerçektende kötü oldu. Niye kötü oldu ? TVEn'de hayata geçirilmesi planlanan birçok yapım yüzünden büyük revizyona uğrayacaktır bu habere göre. Star TV'nin elinde büyük bir kaynak olacak orası ayrı...

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Keşke Tven yapsalardı kanalın adını.Logoları şu anki logoyu ikiye katlardı...

images