Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
thumbnail_1435598414.jpg

Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu Tv8'in yaz ekranı belli oldu. İşte kanalın yaz projeleri;

1) Yeni ve merakla beklenen Rising Star Türkiye yarışması yaz boyunca Tv8 ekranlarında yayınlanacak. Programın Temmuz'un 2. haftası başlaması bekleniyor.

2) Sezonun ortasında kısa bir ara veren Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının final bölümleri yaz boyunca Tv8'de yayınlanacak.

3) Geçtiğimiz haftalarda yayın akışından çıkarılan Komedi Türkiye programı da yaz boyunca Tv8 ekranlarında yayınlanıp, yaz sonu final yapacak.

4) Ekim ayında yayın hayatına başlayan ve ilgiyle izlenen Ütopya yarışması da yaz boyunca hafta içi her gün ekrana gelecek.

5) Aldığı düşük reytingler sebebiyle yayın akışından çıkarılan ve yazın devam edeceği açıklanan Ayrılsak da Beraberiz dizisinin de son bölümleri yaz boyunca ekrana gelecek.

6) Saba Tümer'in sunumuyla ekrana gelen ''Saba ile Oyuna Geldik'' programı yaz boyunca cumartesi geceleri izleyiciyi güldürmeye devam edecek.

Tv8 yaz boyunca yine dopdolu!

http://www.tv8.com.tr/video/anasayfa/tv8-yaz-donemi-tanitimi/6214

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Saba ile Oyuna Geldik'in devam etmesi doğru karar olmuş, beklenen bir şeydi zaten. tv8 yaz sezonuna çok iddialı hazırlansa da Rising Star Türkiye haricinde ciddi bir başarı beklemesin.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Zaten hepsi önceden belliydi. TV8 Survivor'dan sonra sert düşüşe geçecektir, haftanın 7 günü Survivor ile ortalama 8 reyting almaya benzemez diğer yapımlar.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Zaten hepsi önceden belliydi. TV8 Survivor'dan sonra sert düşüşe geçecektir, haftanın 7 günü Survivor ile ortalama 8 reyting almaya benzemez diğer yapımlar.
Saba ile Oyuna Geldik programının devam edeceği nereden belliydi?
Ayrılsak da Beraberiz programının yayından kaldırıldığı da söyleniyordu, nerden belliydi yazın devam edeceği?

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ayrılsak da Beraberiz programının yayından kaldırıldığı da söyleniyordu, nerden belliydi yazın devam edeceği?
İnanıyor musun böyle atlayacığını biliyordum ilk cümleye. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İnanıyor musun böyle atlayacığını biliyordum ilk cümleye. :)
Hayır, benim konuma laf atıyor gibi duruyor dışarıdan. Tabiki atlayacağım. Sanki bunların hepsini biliyorduk, gereksiz bir konu olmuş lafını kibar bir şekilde söylemiş gibi duruyor.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Hayır, benim konuma laf atıyor gibi duruyor dışarıdan. Tabiki atlayacağım. Sanki bunların hepsini biliyorduk, gereksiz bir konu olmuş lafını kibar bir şekilde söylemiş gibi duruyor.
Ben kendi fikrimi yazıyorum beğenip beğenmemen beni ilgilendirmiyor. Zaten gereksiz konu olsa mod olarak ben kilitlerdim. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ya Allah aşkına Ütopya reytingleri gayet iyi. Su programı küçük görmeyin bence. Yarışma masrafsız düşünün yani.
Gayet iyi gider ütopya :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Çok biliyorsan sen aç konu seninkini görelim. :)

Ki kilitleyemezsin. :)

Üstteki mesaja bak ben kilitlerim mi dedim, yoksa eğer gereksiz olsa zaten kilitlerdim mi dedim. Doğru oku sonra karşılık ver. Neyse. Böyle çocukca tartışmalara girecek değilim. İstediğin kadar konu aç, konularınla baş başa bırkaıyorum seni.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Üstteki mesaja bak ben kilitlerim mi dedim, yoksa eğer gereksiz olsa zaten kilitlerdim mi dedim. Doğru oku sonra karşılık ver. Neyse. Böyle çocukca tartışmalara girecek değilim. İstediğin kadar konu aç, konularınla baş başa bırkaıyorum seni.
Bir git işine ya akşam akşam seninle uğraşamam. Okuma yazmayı senden öğrenecek değilim, karşılığı istediğim gibi verebilirim. Biliyoruz çocukça tartışmalarını. :) :) Benden uzak ol, kimle baş başa bırakıyorsan bırak.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bir git işine ya akşam akşam seninle uğraşamam. Okuma yazmayı senden öğrenecek değilim, karşılığı istediğim gibi verebilirim. Biliyoruz çocukça tartışmalarını. :) :) Benden uzak ol, kimle baş başa bırakıyorsan bırak.
Bye.)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280

Ranini Twitter hesabından söylemişti yazın ekranlara döneceğini. Kaldı ki dizi bittiği halde sette çekimler devam ediyordu, Mayıs'ın sonuna doğru bitirdiler çekimleri. Yayından kaldırılmadı yani, yaza bırakıldı tıpkı Beş Kardeş gibi ama reytinglerinin bu şekilde çok da yükseleceğini sanmıyorum. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ranini Twitter hesabından söylemişti yazın ekranlara döneceğini. Kaldı ki dizi bittiği halde sette çekimler devam ediyordu, Mayıs'ın sonuna doğru bitirdiler çekimleri. Yayından kaldırılmadı yani, yaza bırakıldı tıpkı Beş Kardeş gibi ama reytinglerinin bu şekilde çok da yükseleceğini sanmıyorum. :)
Ben görmemiştim, bazı sitelerde yayından kaldırılabileceği yazıyordu. Yine ilgi görmez, zaten çekimler bitti. :)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Ben görmemiştim, bazı sitelerde yayından kaldırılabileceği yazıyordu. Yine ilgi görmez, zaten çekimler bitti. :)
Twitter haricinde bir yerden söylenmeyince direk yayından kaldırıldı diye düşünülmüştür, doğal yani. :D Haziran'da verselerdi belki bir derece ama Temmuz'da ilgi çekeceğini ben de sanmıyorum, 40 küsürlerde bir yerde olur yine reyting sıralamasında. Eylül'e kadar da biter zaten.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
rasing türkiyeyi bekliyorum ilk defa tv8 izleyecem bu sezon

mustafa sandal yeni şarkılarıyla döktürücek her hafta mustimi görücem
:Z:Z:Z

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Bi cacık olmaz bu yaz ekrarnından. Survivor'dan sonra ne yapcak bakalım Acun.