Tutmasına En Çok Şaşırdığınız Dizi Hangisi?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tüm Türk dizileri diyeceğim ama olmayacak. Hepsi halkın zevkine göre yapılmış diziler.

İlk 11 bölümü için Game of Thrones, İlk 7 bölümü için SuperNatural, İlk 7 bölümü için Lost.

Ayrıca The Walking Dead'in 1. sezonunun nasıl 'en iyi sezon' olarak kabul gördüğünü de anlamadım. Bu olay da şaşırtıcı olarak yerini alabilir listemde.

Dizilerden anlama oranın

0

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tüm Türk dizileri diyeceğim ama olmayacak. Hepsi halkın zevkine göre yapılmış diziler.

İlk 11 bölümü için Game of Thrones, İlk 7 bölümü için SuperNatural, İlk 7 bölümü için Lost.

Ayrıca The Walking Dead'in 1. sezonunun nasıl 'en iyi sezon' olarak kabul gördüğünü de anlamadım. Bu olay da şaşırtıcı olarak yerini alabilir listemde.

bir insan tek mesajla aynı anda kaknemler ve overrop imdb dizileri sevici @bazinga ve @Aserat ı; totalin dipleri @mrt-06 ile @denizz19; tek dizi izleme kriteri meme olan @Çiğdem- le @Forumdash ı nasıl hedef alabilir :eek: tebrikler panpa:A
Aaa bu Kel kafa Supernaturala laf etmiş 14.sezona girecez @Forumdash icabına bakar onun :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dis yarışmasında rakibimsin ama dayanamadım ben de bir olmamış attım bu zevksizliğine :( @Dosi

Bu arada Supernatural için katılıyorum onu da belirteyim, yabancı diziler içinde tek haklı olduğun nokta orası :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dis yarışmasında rakibimsin ama dayanamadım ben de bir olmamış attım bu zevksizliğine :( @Dosi

Bu arada Supernatural için katılıyorum onu da belirteyim, yabancı diziler içinde tek haklı olduğun nokta orası :A
SuperNatural öyle böyle değil, sürekli aynı işleyiş.

Sen ve @Tolstoyevski 'kalın' sevmiyorsunuz galiba, bunu anladım.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Öyle Bir Geçer Zaman Ki. Fragmanlarından hiç öyle bir izlenim vermiyordu ama Türk dizi sektörünün efsane dizilerinden biri olarak kaldı.