Yaşam Turistik Kameralar

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İstanbul’un birçok ünlü yerleşim yerini canlı olarak izlemeye olanak sağlayan belediye hizmeti. Özellikle bu Corona günlerinde izlemesi ayrı bir ürkütücü ve merak uyandırıcı. Diğer birçok şehrin de kendine özel turist kameralar hizmeti bulunmaktadır.

images

Bu konu üzerinden zaman zaman yakaladığınız canlı enstantaneleri ekran görüntüsünü atarak paylaşabilirsiniz.

İstanbul’un 27 noktasında hizmet veren kameraların bulunduğu yerler şu şekilde sıralanıyor: Anadolu Hisarı, Bağdat Caddesi (2 Adet), Beyazıt Kulesi (2 Adet), Beyazıt Meydanı, Büyük Çamlıca, Dragos, Eminönü, Emirgan, Eyüp Sultan, Galata Kulesi, Hıdiv Kasrı (2 Adet), İstiklal Caddesi (2 Adet), Kadıköy, Kapalı Çarşı, Karaköy, Kız Kulesi, Küçük Çamlıca, Metrohan, Mısır Çarşısı, Miniatürk, Pierre Loti, Salacak, Saraçhane (2 Adet), Sepetçiler Kasrı, Sultanahmet (2 Adet), Taksim, Ulus Parkı.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Didim'i izliyorum genellikle, bu günlerde Ankara-İstanbul gibi merkezlerin meydanlarına bakıyorum.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
14.30 itibariyle anlık İstiklal Caddesi. Genel bir düşüş olsa da saatine göre halen kalabalık sayılır, insanlar alışveriş yapmaya devam ediyor ve gayet rahatlar dünyanın en coolleri edasıyla. En çok Cuma ve cumartesi akşamı kalabalığını merak ediyorum zira daima adım atılacak yer olmazdı kalabalıktan.
Jx3mmo.png

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
11.04.20 gece 02.30 suları, sokağa çıkma yasağının ilk saatleri. İstiklal Caddesinde in cin top oynuyor, bomboş. Koskoca caddede görünürde sadece bir dayı var, tüm karizmasıyla ilerliyor yoluna. Acaba aklından neler geçiyordur şu an kim bilir, ama yerinde olmak vardı doğru o bomboş İstiklalde gecenin bu saatinde hafif ürkerek karizmatik bir şekilde yürümek..

6904E5E0-7048-4A1F-A779-C0EC230AE917.png

• Harika
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
11.04.20 gece 02.30 suları, sokağa çıkma yasağının ilk saatleri. İstiklal Caddesinde in cin top oynuyor, bomboş. Koskoca caddede görünürde sadece bir dayı var, tüm karizmasıyla ilerliyor yoluna. Acaba aklından neler geçiyordur şu an kim bilir, ama yerinde olmak vardı doğru o bomboş İstiklalde gecenin bu saatinde hafif ürkerek karizmatik bir şekilde yürümek..

Ekli dosyayı görüntüle 78155
Gerçekten hem ürkütücü hem de huzur verici çok değişik bir manzara...

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 78155

Ne yapıyorsun tek başına bu saatte İstiklal'de? :A @MEnes

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ben okyanusları izlemeyi seviyorum. Bazı büyük balıkların başına kamera takarak 7/24 canlı yayınlıyorlar. Merak uyandırıcı kesinlikle.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Neye niyet neye kısmet bu sayede sokaklar nefes aldı biraz bir virüs yüzünden olmasaydı ne vardı sanki