Tuncel Kurtiz 2 Hafta Daha Muhteşem Yüzyıl Dizisinde !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Almila
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Geçtiğimiz günlerde evinde fenalaşan ve hayat gözlerini yuman usta sanatçı Tuncel Kurtiz son alarak rol aldığı Her Çarşamba Star Tv ekranlarında yer alan yapımcılığını TIMS yapım'ın üstlendiği başrollerini Halit Ergenç , Vahide Perçin , Nur Fettahoğlu ve Mehmet Günsür gibi isimlerin paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde kaç bölüm daha rol alacağı belli oldu.

Başarılı oyuncu dizinin 107. ve 108. bölümlerinde de rol alacak.

Ekli dosyalar

• acdncms.zaman.com.tr_2013_09_27_tuncel_kurtiz.jpg
    44.2 KB · Hit: 660
108.Bölümden Sonra Efsaneyi Göremeyeceğiz Yoklugu Hissedilecek

Biraz daha izlemek iyi olacak.
Sevindirici haber.

Sevenleri için güzel bir haber, son kez görüş gibi birşey olacak.

son veda için son iki bölüm allah rahmet eylesin

Vay iyiymiş
Sevenleri izler kesin. Bir de fragmanlarda Tuncel Kurtiz'in sahneleri patlatıldı mı Vadiden 3-4 reyting aşağısı alır

Son düzenleme:
güzel haber olmuş
büyük ihtimal yerine biri gelecek kadılıktan şeyhülislamlığa yükselir herhalde bu 2 bölüm hürrem sayesinde
@mrt-06

neyi beklerim
tarihte şeyhülislam olmuş işte dizide de rüstem şeyhülislamı itekleyecek ebussuud gelecek yerine
Tarihte Hürrem'in erken öleceğini bildiğim için diziyi bırakmadım o bölümü şevkle bekliyorum.

Olsun adamcağız bari haketti Hürrem ile ilgili değil ama kendi başarısı.

Tarihte Hürrem'in erken öleceğini bildiğim için diziyi bırakmadım o bölümü şevkle bekliyorum.

Olsun adamcağız bari haketti Hürrem ile ilgili değil ama kendi başarısı.
evet ama hürrem el atmasa şeyhülislamlar ölene ka makamda kalabiliyor daha çok beklerdi
ben de mustinin ölümünü bekliyorum kendini padişah sana biri daha gidecek ve tabi ki nurbanunun entrikalarını

evet ama hürrem el atmasa şeyhülislamlar ölene ka makamda kalabiliyor daha çok beklerdi
ben de mustinin ölümünü bekliyorum kendini padişah sana biri daha gidecek ve tabi ki nurbanunun entrikalarını
Ahaaha düşünse ne dünkü bölümde ki öldürme hızını Mustiye uygulasalar.

Yazık.... Osmanlı devşirmelerin elinde kalmış....

Ahaaha düşünse ne dünkü bölümde ki öldürme hızını Mustiye uygulasalar.

Yazık.... Osmanlı devşirmelerin elinde kalmış....
devşirme dediklerin nasıl eğitim lıp da yükseliyor biliyon mu
o hızda giderlerse 2 haftaya dizi biter

Sonuçta devşirme gerçeğini değiştirmiyor.

Bence o sahne yüzünden Ab Grubu'nda düştük.
gösterseler nolacaktı ki sonu aynı hürreme karşı çıkanın gideceği yer belli

devşirme dediğin adamalr olmasa osmanlı çok daha önce yıkılırdı ayrıca padişahların annelerinin çoğu da yabancı o zaman padişahlar da yarı yabancı lo

Sevenleri için çok iyi bir haber bu.Diziyi çok fazla takip edemiyorum ama şu 2 bölüme azda olsa göz atarım