Tuğçe Kandemir - Gülü Soldurmam | Yeni Klip

tolgab

Moderatör
27 Kasım 2014
3,246
4,311
410

Tuğçe Kandemir'in yepyeni cover şarkısı 'Gülü Soldurmam'ın klibi yayınlandı.

Sözleri Aşkın Tuna, müziği Coşkun Kıvılcım'e ait şarkının düzenlemesini Emirhan Cengiz yaptı.

İşte Mustafa Özen yönetmeliğinde çekilen klip:

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and vadikızı

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,839
2,901
360
Manisa
Merakla bekliyoruz da covermış bu şarkı, çok karmaşık duygular içerisindeyim. Beklentim düştü biraz. :(

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,839
2,901
360
Manisa
Benim de beklentim düştü açıkçası, bu zamana kadar yaptığı tüm şarkıları benim gözümde tutmuştu. Umarım hayal kırıklığı olmaz. :(
Bakalım ya cover da olsa Tuğçe Kandemir sonuçta, beklentiyi çok yüksek tutmamak da bir bakımdan iyi. Ucunda tatmin olamamak da var. :D

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,372
28,591
1,060
Sadece
sen ve ben
:T: etkinlik demenden şüphelendim tam anlamadığını mesajımı :T:
Kimselere güvenemem. ikimizden başkası gelemez :A
Ama bu özel buluşma oluyor o zaman:F Ben büyük bir organizasyon sandım:A Ama seni tanımam için özel bi işaret lazım:F Karanfil filan takmam yakama söylim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,777
21,603
1,060
Ama bu özel buluşma oluyor o zaman:F Ben büyük bir organizasyon sandım:A Ama seni tanımam için özel bi işaret lazım:F Karanfil filan takmam yakama söylim. :A
Özel insanlarla özel buluşma yaparım :A Öyle bir mekan sececeğizki karanfile güle gerek kalmayacak :A görünmez buluşma diye boşuna demiyorum :A Hele o gelmeyecek YIL yaklaşsın, ozaman detayı konuşuruz :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,372
28,591
1,060
Özel insanlarla özel buluşma yaparım :A Öyle bir mekan sececeğizki karanfile güle gerek kalmayacak :A görünmez buluşma diye boşuna demiyorum :A Hele o gelmeyecek YIL yaklaşsın, ozaman detayı konuşuruz :A
Aklımda bi yer var ama söyleyemem çok gizli çünkü adfgsahdjkal:F

• Güldürdün
Reactions: Dosi