True Detective'in 3. Sezon Hazırlıkları Başladı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

True Detective'in Üçüncü Sezon Hazırlıkları Başladı!

189497.jpg

İlk sezonu ile efsanevi bir iz bırakan fakat çıta yüksek olunca fena olmayan ikinci sezonuyla da ağır eleştiriler alan True Detective, 3. sezonuyla geri dönüyor.

Serinin yaratıcısı Nic Pizzolatto, üçüncü sezonun ilk iki bölümünün senaryosunu yazdığını açıkladı. Üçüncü True Detective sezonunun Rust Cohle karakterini geri döndürmesi de bir hayli olası. Yine de bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmış değil ama McConaughey’nin ''Rust Cohle’u özledim. Onu Pazar akşamları izlemeyi özledim. Eğer senaryo güzel yazılmışsa ve tekrar ortaya çıkarsa, kabul etmek konusunda bir an bile düşünmem. Bu fikre açığım.” demeçleri verdiğini belirtelim.

Diziden haberler gelmeye devam ettikçe biz de sizlerle paylaşıyor olacağız. Hadi hayırlısı diyelim!

Orijinal formatta oku

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Rust olursa muhteşem olur. İkinci sezondan ilk sezondaki tadı alamamızın en önemli sebeplerinden biri Rust Cohle gibi efsane bir karakterin olmamasıdır.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Rust olursa muhteşem olur. İkinci sezondan ilk sezondaki tadı alamamızın en önemli sebeplerinden biri Rust Cohle gibi efsane bir karakterin olmamasıdır.
Rust Cohle kafası başka bir kafaydı. Kesinlikle televizyon tarihinin en iz bırakan karakterlerinden. Çok da güzel sigara içer, özledik be reyiz.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Rust Cohle kafası başka bir kafaydı. Kesinlikle televizyon tarihinin en iz bırakan karakterlerinden. Çok da güzel sigara içer, özledik be reyiz.
Sigara bir insana ancak bu kadar yakışabilir herhalde. Ben kullanmam sigara ama Rust da görünce insanın içesi geliyordu resmen :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İnanamıyorum bir kez daha seninle aynı fikirdeyim neler oluyor böyle :eek:

Evet bir kez daha ortada buluşmuştuk neredeydi o.:A
O barda ki müzikler efsane ama ya. Telefonumda bir ata zirveye yükselmişti. Lara Lynn efsane söylüyordu:bhr:

Hem kendine öyle eziyet etme arada kaliteyi buluyorsun çok kazma değilsin.:A

Ozan güven konusunda ne diyorsun.:Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İyi bir haber alacağımı beklemiyordum bu diziden ama Rust geri gelirse o haberi almış olurum ve bana yeter. Hadi Pizzolatto yaz güzel bir şeyler bizi de ihya et. :)