Trendyol Süperlig 37.Hafta Galatasaray 0-1 Fenerbahçe

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,055
Puanı
1,060
Trendyol Süperlig 37.Haftası Dev bir derbiye sahne olacak.Galatasaray , Fenerbahçe’yi ağırlayacak.19 da başlayacak bu nefes kesen mücadeleyi bu başlık altından yorumlayabilirsiniz.
IMG_1264.jpeg

@bazinga @offensive @Dosi @emreemreu @batuhankaralar @The_Erinch @serhatt @soo @eskici @Keith Long

Kız Tarafı
@Angelica @xemrexxx çarpığı :A

Djiku fazla hırsın kurbanı oldu. FB üstünlüğü ele almıştı. Gol bile atabilirdi ama hiç olmadık yerde gereksiz bir hareket yaptı. Torreira'da kartı aldı.

Okan'ın Avcı tedrisatından çıktığı belli oluyor. Büyük önemdeki tüm maçlarda siniyor. Yine eli kolu bağlı maçı izledi ve yedi. Belki berabere biter ama rezalet bir oyun kurgusu yapmış.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Hem GS'nin hevesi kursağında kaldı hem de FB bir hafta daha umut edip haftaya üzülecekler. Üstüne de Koç ile 3 yıl daha devam ederler. Benim için bu maç gayet verimli bitti.

• Beğendim
Reactions: Angelica
Fenerbahçe’ye tebrikler. Daha maçın başlarında 10 kişi kalmalarına rağmen kazanmayı bildiler.
Galatasaray’a bu maçta şampiyonluk sevinci yaşatmamaları da ayrı bir güzel.

Djiku fazla hırsın kurbanı oldu. FB üstünlüğü ele almıştı. Gol bile atabilirdi ama hiç olmadık yerde gereksiz bir hareket yaptı. Torreira'da kartı aldı.
Yere bastığı net şekilde belli olan pozisyonda hakem aldığı talimatı yerine getirdi.

• Beğendim
Reactions: offensive
Kimse beni inandıramaz bu maç saha dışında yazılıp çizilmiştir figuranlar sadece oynamıştır
baronlar yine son haftaya bıraktı.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Fenerbahçe’ye tebrikler. Daha maçın başlarında 10 kişi kalmalarına rağmen kazanmayı bildiler.
Galatasaray’a bu maçta şampiyonluk sevinci yaşatmamaları da ayrı bir güzel.

Fenerimmmmmm 😍😍😍😍😍

Yere bastığı net şekilde belli olan pozisyonda hakem aldığı talimatı yerine getirdi.
@serhatt bacımı kessen kanı sarı lacivert akarmış, öyle dedi :A :A @Angelica @Zeyno @Carpe Diem

Ṣimdi asıl soru Konyaspor haftaya güzellik yapar mı :A