Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860

Günlerdir reklamı yapılan bu video beni çok etkilemedi. Yine de güzel ve hoş bir iş olmuş.

E4q6C1NXwAQ2GA_

Ancak... Bu sahnede videoyu durdurmak zorunda kaldım. Bu sahne hayali falan değil. Gelecek bir şampiyonlukta insanlar önce sevinecek sonra mezarlığa gidip sevdiklerine şampiyon olduğumuzu söyleyecek. Gelecek olan kupanın gideceği çok mezarlık var...

Herkesin tuttuğu takımlara, takım sevgilerine, fanatikliklerine saygım var ama hiç birisi bizim gibi olamaz. Üç büyükleri tutanların çoğu muhtemelen tuttukları takımın maçını bir kez stattan izlememiştir ya da takımını tesislerden maça uğurlamamıştır. Öyle şeyleri yapmayan kişiler bence çok büyük bir sevgiden ve zevkten mahrum kalıyorlar.

Çoğu kişi Karadeniz'i özellikle de Trabzon'u sevmez. Bunun kesinlikle farkındayız ve inanın gram umurumuzda değil. Bizim tek derdimiz şu takımı dünya gözüyle bir kez şampiyon olduğunu görmek. Sizi temin ederim hayatınızda görebileceğiniz en duygusal, en komik, en eğlenceli ve en fantastik şampiyonluk kutlaması olacaktır.

O yüzden bu sezon benim gözümde bu şehrin son şansı olabilir. Olası bir başarısızlıkta bu mali yükü kaldıracak bir gücümüz yok. Tekrar küçülmeye gideceğimiz kesin. Bu sene Mucib Avcı bizi şampiyon yapmak zorunda. 2. olursa bile başarısızdır. Başkan sıfatıyla son günlerini yaşadığını umduğum kişi umarım bu kez egolarını bir kenara bırakır ve tarihe iyi bir şekilde geçmek ister. Ben artık başkalarının mutlu sonunu görmek istemiyorum. Ben artık direkt mutlu son görmek istiyorum.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Günlerdir reklamı yapılan bu video beni çok etkilemedi. Yine de güzel ve hoş bir iş olmuş.

E4q6C1NXwAQ2GA_

Ancak... Bu sahnede videoyu durdurmak zorunda kaldım. Bu sahne hayali falan değil. Gelecek bir şampiyonlukta insanlar önce sevinecek sonra mezarlığa gidip sevdiklerine şampiyon olduğumuzu söyleyecek. Gelecek olan kupanın gideceği çok mezarlık var...

Herkesin tuttuğu takımlara, takım sevgilerine, fanatikliklerine saygım var ama hiç birisi bizim gibi olamaz. Üç büyükleri tutanların çoğu muhtemelen tuttukları takımın maçını bir kez stattan izlememiştir ya da takımını tesislerden maça uğurlamamıştır. Öyle şeyleri yapmayan kişiler bence çok büyük bir sevgiden ve zevkten mahrum kalıyorlar.

Çoğu kişi Karadeniz'i özellikle de Trabzon'u sevmez. Bunun kesinlikle farkındayız ve inanın gram umurumuzda değil. Bizim tek derdimiz şu takımı dünya gözüyle bir kez şampiyon olduğunu görmek. Sizi temin ederim hayatınızda görebileceğiniz en duygusal, en komik, en eğlenceli ve en fantastik şampiyonluk kutlaması olacaktır.

O yüzden bu sezon benim gözümde bu şehrin son şansı olabilir. Olası bir başarısızlıkta bu mali yükü kaldıracak bir gücümüz yok. Tekrar küçülmeye gideceğimiz kesin. Bu sene Mucib Avcı bizi şampiyon yapmak zorunda. 2. olursa bile başarısızdır. Başkan sıfatıyla son günlerini yaşadığını umduğum kişi umarım bu kez egolarını bir kenara bırakır ve tarihe iyi bir şekilde geçmek ister. Ben artık başkalarının mutlu sonunu görmek istemiyorum. Ben artık direkt mutlu son görmek istiyorum.
Bu konuda bana göre kimse Fenerbahçe taraftarının eline su dökemez ama tabii ki kişisel düşünceler...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bugün Wolves'tan Uğurcan için ilgi kağıdı gelmiş. Ama ben çok ihtimal vermiyorum. Yüksek ihtimalle 10 milyona Jose Sa'yı alacaklardır. Monaco'da Bayern'in kalecisini iki yıllığına kiraladı. Kulüpten umudum yok ama menajeri iyi çalışıyor. Wolves'tan haber beklerken West Ham ile görüşüyor bir yandan. Tottenham'ın da ufak bir ilgisi var ama şimdilik yedek kalacak kaleci için 20'ye yakın para vermek istemiyor. Lille, Sevilla ve Inter'in ilgisi devam ediyor ama çok ciddi değiller.

Sol bek için en son Napoli'den Mario Rui ismi düştü ama çok yüksek fiyat çekiyorlar ona. Bugün akşam üstü Alioski'nin menajeriyle tekrar iletişime geçilmiş. Leeds'te kalmasını istiyor. Güzel fiyat verirsek olasılığı varmış.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
E4_YJTRWUAYd0Qu

Ben bu Hamsik olayını şaka sanıyordum ama adam ciddi ciddi geldi. Şu transferi İstanbul'dan birisi yapsa sabah akşam konuşulur gelişi de canlı yayınlanırdı. Neyse sezon içinde yaptıklarıyla fazlasıyla rahatsız edecek canım abim.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
E5Cu2-XXMAEln5e

Koita olayından sonra forma alıp gereksizler para yemesin demiştim ama şu görüntüden sonra hem bu sezonun çubuklusunu hem de geçen sezonun gri formasını almak şart oldu. Hayatımda ilk kez bir formanın arkasına futbolcu ismi yazdıracağım.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Alioski bizden 2 milyon € maaş, 3 yıllık sözleşme ve her yıl için 1.5 milyon € imza parası istemiş. Acaba biz yanlışlıkla Marcelo'ya mı teklif gönderdik? Hayır bizden hariç en çok isteyen takımda bir Rus kulübü. Bu neyin beklentisi anlamadım? İtalya, İspanya, Almanya ve İngiltere'den seni isteyen takım yokken bu fiyatlar nedir? Transfer döneminin sonuna kadar seni kimse almazsa bakalım hangi fiyatlara evet diyeceksin.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Leipzig forvet transferi yapmış... Malum arkadaş gelirse çok değişik şeyler olabilir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ligin kalitesi ve güvenirliği yerlerde sürünüyor. Avrupa kulüpleri bizden oyuncu isterken çok çekiniyor. Uğurcan konusunda iki yıldır bu sorunu öğrendik.

Geçen sezon Rennes, Mendy'i Chelsea'ye sattıktan sonra ilk bizimkine gelmişti ama lige adapte olamayacağını düşünerek kendi liginden bir kaleci almıştı.

Bu sezon aynı sıkıntıyı Inter'de yaşadık. Sezon boyu çok istekliydi, turnuva öncesi ve sonrasında konuşmakta istediler ama bir türlü bu güven durumunu çözemediler. Şimdi de Serie A seviyesinde orta denilebilecek Dragowski ile ilgileniyorlar.

Wolves, West Ham ve Roma şu sıralar menajeri ile temasta. Ben Roma'yı bir adım önde görüyorum. Mourinho, Tottenham zamanında da onunla ilgilenmişti. Menajeri de kulüple iyi ilişkiler içinde. Ay sonuna doğru durumu netlik kazanır.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Mert Günok*, Erce, Kağan

Hugo, Edgar, Peres, Alioski*, Mert Çetin*, İsmail Köybaşı*, Serkan, Atakan

Hamsik, Bakasetas, Berat, Yunus, Trondsen, Flavio, Parmak, Emirhan Aydoğan*

Nwakeme, Gervinho, Ömür, Efecan*, Yusuf

Sörloth*, Djaniny, Koita, Muhammet Demir*

Konuşulanlara bakarsak elimizde böyle bir kadro olacak. Şu kadroyu şampiyon yapamayan hoca kendini bir uçurumdan aşağı atsın.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Transfer döneminin başında konuştuğumuz isimlere bak şimdi konuştuğumuz isimlere bak. Bunda o saçma sınırın etkisi büyük ama yönetim & hoca ikilisinin de payı büyük. İyi başladıkları dönem rezalet bir hâl almaya başladı. Acilen kendilerine gelmeleri gerekiyor.

Saçma kural yüzünden İsmail Köybaşı, Efecan Karaca, İbrahim Akdağ, Ceyhun Gülselam ve Muhammet Demir isimlerine inmek zorunda kaldık. Alınabilecek en iyi isimler bunlar.

Bunların haricinde Alioski veya Meling oluyorsa olsun fazla zorlamaya gerek yok. İsmail orayı idare eder. Asıl öncelik forvet. Ben yönetimin Sörloth harici bir planı olduğunu düşünmüyorum. Umarım Djaniny kalır Ekuban gider. İkisi de gitmezse sıkıntı yok her türlü idare ederiz ama birisi giderse mutlaka net bir isim almalıyız. Forvet işi diğerlerine benzemez.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Arada ben de yazıyorum buraya ama uzun süredir gelişme olmadığı için yazmadım. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Kul Ahmet'in aç gözlülüğü önce Ömür'ü yedi şimdi sıra Çakır'a geldi. Senden etimle kemiğimle nefret ediyorum. Monaco'dan gelen 17 milyonu kabul etmedin daha iyisi gelir dedin şimdi tüm takımlar kaleci transferlerini yaptı. Lille de senin istediğin parayı vermez. En azından gelen teklife oğlanı göndersin de kariyeri kurtulsun.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Dorukhan avrupadan istediği teklifleri alamamış şimdi yurt içine dönmüş. Menajeri de bize haber yollamış. Koita'ya verilen paranın aynısını buna verelim işte. Şu anda en müsait takım bizken elimizden kaçırmamalıyız. Oğlan hem 6-8 hem de sağ beke harika rotasyon olur.

İsmail Köybaşı ve Ceyhun Gülselam hamlelerini de yapmak için neyi bekliyoruz acaba?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860

Hahahaha Apoooo sen ne rezil bir adamsın Apooo. Senin arkandan başkana konuşan adamı kaptan yaptın Apooo. 3 ay önce derbi maçında forma giymek istemeyen adamı kaptan yaptın Apooo. Ben sana küfretmeden bu sezon nasıl destekleyeyim Apooo?

Lan çubuk kraker bu senin daha iyi günlerin. İlk seyircili maçta ağlayarak o stattan çıktığını görmenin hayalini kuruyorum. Vasat, karaktersiz ve yeteneksiz herif.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24