Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Cornelius ve Tello gelene kadar benim adayım değil. Geldikleri an tekrar gözden geçiririz. :D

Bu yine isim vererek konuşmaya başladı pazartesi SPK ceza keserse şaşırmam.
Gervinho gelmişken Tello gelebilir mi ? olabilir mi ki öyle bir şey ? valla isterim ama zor. :D

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Trabzonspor, Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda Birger Meling için girişimlere başladı. Hasan Tuncel.
Trabzonspor Lucas Biglia ile girişimlere başladı. Yunus Emre Sel.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Sanırım Cornelius işi bu hafta iyi veya kötü sonuçlanacak. Ben olumlu bir sonuç bekliyorum. Deli gibi gelmesini istiyorum. O gelirse işler değişir.

Turnuva sonrası Uğurcan gidince bir aksilik olmazsa Mert Günok ile imzalayacağız. Ben sıcak bakıyorum bu transfere.

Fazla ihtimal vermiyordum ama hocanın da bugün dediği gibi Visca ile hiç ilgilenmemişiz. Mantıklı olan da buydu bence. Gereksiz bir masraf olacaktı. Ondan daha ucuza Gervinho çözdüler.

Bizim gelecek sene için en büyük sıkıntımız Aralık ayındaki seçim olacak. Yönetim içinden bir ismin aday olmasını bekliyorum. Egoist herif daha başkan olamaz. Dışarıdan 4-5 ismin de nabız yokladığını duydum. Olası bir iyi başlangıçta bu seçimin bizi negatif etkileyebilir.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Sanırım Cornelius işi bu hafta iyi veya kötü sonuçlanacak. Ben olumlu bir sonuç bekliyorum. Deli gibi gelmesini istiyorum. O gelirse işler değişir.

Turnuva sonrası Uğurcan gidince bir aksilik olmazsa Mert Günok ile imzalayacağız. Ben sıcak bakıyorum bu transfere.

Fazla ihtimal vermiyordum ama hocanın da bugün dediği gibi Visca ile hiç ilgilenmemişiz. Mantıklı olan da buydu bence. Gereksiz bir masraf olacaktı. Ondan daha ucuza Gervinho çözdüler.

Bizim gelecek sene için en büyük sıkıntımız Aralık ayındaki seçim olacak. Yönetim içinden bir ismin aday olmasını bekliyorum. Egoist herif daha başkan olamaz. Dışarıdan 4-5 ismin de nabız yokladığını duydum. Olası bir iyi başlangıçta bu seçimin bizi negatif etkileyebilir.
Olası iyi bir gidişde Ağaoğlu'nun karşısına aday çıkaracaklarını tahmin etmiyorum. Kötü bir gidişde zaten adaylar ortamını bulmuşken çıkacaktır.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bu kadar Ağaoğlu nefretiniz neden var çözemedim, Antalya'dan 7 yiyen bir takımı her sene şampiyonluğa oynatan, ilk dörde düzenli sokan bir takım haline getirdi. Genel olarak iyi başkan, taş gibi de takım kuruyor bu yaz.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Bu kadar Ağaoğlu nefretiniz neden var çözemedim, Antalya'dan 7 yiyen bir takımı her sene şampiyonluğa oynatan, ilk dörde düzenli sokan bir takım haline getirdi. Genel olarak iyi başkan, taş gibi de takım kuruyor bu yaz.
Takımın kemik kadrosundaki oyuncuları o almadı.
Özkan Sümer gibi bir adamı kovarak gönderdi.
Her başarıyı kendisine mal etmeye çalışıyor. Egosu acayip yüksek.
Adamın yüzüne karşı hiç çekinmeden yalan konuşabiliyor.
Bundan önce hiç bir takımı o kurmadı. 18/19'u Özkan Sümer, 19/20'yi Ünal hoca ve yönetim kurdu. 19/20 devre arasında ve bu sezonun başında yapılan transferlerin hepsi onundu. Futboldan ne kadar anladığını anla işte.
Bu sezonun devre arası ile şimdiki transferlerin hiç birinde parmağı yok. O yüzden kafayı yiyor komisyon alamayacağı için.
Benim için Trabzonspor tarihinin en kötü başkanıdır. En iyisi olabilirdi ama kibrine yenik düştü. Egosunu bir kenara bırakabilseydi son iki sezonun şampiyonu biz olurduk.

• Olmamış

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Takımın kemik kadrosundaki oyuncuları o almadı.
Özkan Sümer gibi bir adamı kovarak gönderdi.
Her başarıyı kendisine mal etmeye çalışıyor. Egosu acayip yüksek.
Adamın yüzüne karşı hiç çekinmeden yalan konuşabiliyor.
Bundan önce hiç bir takımı o kurmadı. 18/19'u Özkan Sümer, 19/20'yi Ünal hoca ve yönetim kurdu. 19/20 devre arasında ve bu sezonun başında yapılan transferlerin hepsi onundu. Futboldan ne kadar anladığını anla işte.
Bu sezonun devre arası ile şimdiki transferlerin hiç birinde parmağı yok. O yüzden kafayı yiyor komisyon alamayacağı için.
Benim için Trabzonspor tarihinin en kötü başkanıdır. En iyisi olabilirdi ama kibrine yenik düştü. Egosunu bir kenara bırakabilseydi son iki sezonun şampiyonu biz olurduk.
Sağlıklı yapı başkanların kadro kurmaması zaten. Bu sezon başı yaptığı hata kadrodan ziyade Newton ile devam kararıydı. Sezon başını daha iyi geçirseydi Trabzon daha farklı olabilirdi.

Türkiye'de başkanlar genel olarak kibirli zaten. Ünal Karaman'ı kovması skandaldı tekrar etmeye gerek yok ama genel olarak beğeniyorum başkanlığını. Koç, Cengiz ve Çebi'den kötü değil. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Sağlıklı yapı başkanların kadro kurmaması zaten. Bu sezon başı yaptığı hata kadrodan ziyade Newton ile devam kararıydı. Sezon başını daha iyi geçirseydi Trabzon daha farklı olabilirdi.

Türkiye'de başkanlar genel olarak kibirli zaten. Ünal Karaman'ı kovması skandaldı tekrar etmeye gerek yok ama genel olarak beğeniyorum başkanlığını. Koç, Cengiz ve Çebi'den kötü değil. :D
Hatalar zinciri bu sezon başlamadı ki. 29 Aralık olayından beri kontrolünü kaybetmiş şekilde gidiyor. Aralık ayında ondan kurtulmamız kulübün geleceği için çok önemli.

Ünal hoca kovulur orası önemli değil ama sonrasında yaptıkları bize 2 şampiyonluğa mal oldu. Koç neyse de diğerleri şampiyonluk görmüş başkanlar. Bu herif onlarla kıyaslanamaz bile.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Ağır ithamlarda bulunuyorsunuz. Hiç yakışmıyor. Sadri Şener dönemini saymazsak diğer yönetimlerden kat ve kat daha iyi bir durumda idare ediyor. Bir de şöyle düşünün Usta gittiğinde, Ağaoğlunun geleceği az çok belliydi. Ağaoğlu gittiğinde kim gelecek onu bile kestiremiyoruz şuan. Büyük haksızlık ediliyor yönetime. İddia ediyorum Ağaoğlu gibi birisi elini taşın altına koymasa Eskişehirden beter olurduk.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Hatalar zinciri bu sezon başlamadı ki. 29 Aralık olayından beri kontrolünü kaybetmiş şekilde gidiyor. Aralık ayında ondan kurtulmamız kulübün geleceği için çok önemli.

Ünal hoca kovulur orası önemli değil ama sonrasında yaptıkları bize 2 şampiyonluğa mal oldu. Koç neyse de diğerleri şampiyonluk görmüş başkanlar. Bu herif onlarla kıyaslanamaz bile.
Cengiz'in şampiyonluklarda pek katkısı yok, Dursun Özbek'in zamanında kurulan kadroyla şampiyonluk geldi, Falcao gibi çok maliyetli yanlış isimler, bu sezon futbolculara dedikleri çok kötü bir başkan. Çebi de dar kadroya mahkum edip son virajı kötü yönetti açıklamalarıyla. Ağaoğlu cidden bunlardan kötü başkan değil bence. :D

• Beğendim

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Cengiz'in şampiyonluklarda pek katkısı yok, Dursun Özbek'in zamanında kurulan kadroyla şampiyonluk geldi, Falcao gibi çok maliyetli yanlış isimler, bu sezon futbolculara dedikleri çok kötü bir başkan. Çebi de dar kadroya mahkum edip son virajı kötü yönetti açıklamalarıyla. Ağaoğlu cidden bunlardan kötü başkan değil bence. :D
Bizim yönetim başarılı olsada olmasada bir kulp bulur indirmeye çalışırlar. 5 sene aynı adam kaldığını görmedim ben. 27 yaş bitti. Hep bir sorun bulunuyor.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ağır ithamlarda bulunuyorsunuz. Hiç yakışmıyor. Sadri Şener dönemini saymazsak diğer yönetimlerden kat ve kat daha iyi bir durumda idare ediyor. Bir de şöyle düşünün Usta gittiğinde, Ağaoğlunun geleceği az çok belliydi. Ağaoğlu gittiğinde kim gelecek onu bile kestiremiyoruz şuan. Büyük haksızlık ediliyor yönetime. İddia ediyorum Ağaoğlu gibi birisi elini taşın altına koymasa Eskişehirden beter olurduk.
Atama ile gelen bir başkan için çok büyük konuşuyorsun. Gittiğinde yerine gelecek iki isim belli zaten. İçeriyi az çok bilen birisi bu isimleri de çok rahat anlayabilir. Bu yönetimin yaptıklarını bir İstanbul kulübü başkanı yapsaydı en büyük küfürler edilerek kovulmuşlardı bile.

Ağaoğlu geldiği günden beri cebinden bir kuruş para koymadı kasaya. Bütün ekonomik yükü Ertuğrul Doğan ve Mehmet Yiğit Alp çekti. Sponsorları onlar buldu yeri geldi direkt ceplerinden verdiler. Başkan sıfatıyla duran adamın boş konuşmak dışında yaptığı bir şey yok.
Bizim kafaya oynayan kadroyu da Usta kurdu diyebiliriz o zaman. Ağaoğlu döneminde transfer edilip bonservis kazanılan tek oyuncu Sörloth. Onda da bizi zarara sokmayı becerebildi. Aldığı çoğu ismin sözleşmesini feshederek gönderdi.

Sezon başında kurduğu kadro ortada. Ağaoğlu Leicester'dan Diabate aldı Çebi aynı yerden Ghezzal aldı. Biz Al-Ahli'den Djaniny aldık onlar Josef aldı. Denizli'nin 500 bin € verdiği Afobe'ye 1.3 milyon € maaş ödedik bu sezon. Armatör arkadaşının önerisiyle aldığı Plaza'dan 700 bin € zarar ettik. Bu mu iyi başkan? :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
alexander-sorloth-trabzonspor-1583482602-33225.jpg

Zor ama imkansız değil.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Önümüzdeki hafta kulübün menajeri İtalya'ya gidiyor. Gervinho ve Peres'i alacak Cornelius ile son kez görüşecek. Cornelius'u Alaves ve Betis istediği için biraz fiyat yükseltmeye çalışıyor. Bonservis çözüldükten sonra maaş işi kolay. Bonuslarla falan istenilen rakama çıkılır.

Dün Bas Dost bugün Bacca ismi düştü de çıtırdan bir heyecanlandım. Hep balina kasa forvet istiyorum ama bu iki isimde feci iş yapar ligde. Bu üç ismin maliyetleri aynı olacaksa ben net Bas Dost isterim. Herif ceza sahası içinde leblebi gibi gol atıyor. Bacca için Katar, ABD ve Çin konuşuluyor ama oralara yakın bir teklif verilirse bizi seçeceğini düşünüyorum.

Şu anda takım tamamen forvet işine odaklanmış durumda. Önce o işi çözüp ardından diğer mevkilere geçecekler. Bence doğru olan da bu. Kamp öncesi bu işi çözüp kafayı rahatlatmamız gerek.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Konferans Ligi'nde muhtemel rakiplerimiz arasında Basel, Gent, Steaua Bükreş, PAOK, AEK, LASK ve Tottenham var. Oğlum hani Avrupa Ligi'nin prestijini yükseltmek için bu turnuva oluşturulmuştu? Bunların ne işi var burada?

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Konferans Ligi'nde muhtemel rakiplerimiz arasında Basel, Gent, Steaua Bükreş, PAOK, AEK, LASK ve Tottenham var. Oğlum hani Avrupa Ligi'nin prestijini yükseltmek için bu turnuva oluşturulmuştu? Bunların ne işi var burada?
Paok,AEK tamamda diğerleri ne alaka gerçekten ya.