Trabzonspor - Galatasaray | STSL 10. Hafta Maçı | Haber & Yorumlar

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
LObbWj.jpg

Spor Toto Süper Lig'de namağlup bir şekilde liderliğini sürdüren Galatasaray, Rıza Çalımbay ile yükselişe geçmek isteyen Trabzonspor'a konuk oluyor.

Muhtemel İlk 11'ler:

Trabzsonspor:
Onur, Pereira, Uğur, Durica, M. Akbaş, Okay, Onazi, Olcay, Sosa, Castillo, N'Doye.

Galatasaray: Muslera, Mariano, Maicon, Denayer, Linnes, Fernando, Ndiaye, Selçuk, Tolga, Feghouli, Gomis.

Stadyum: Medical Park Stadyumu
Saat: 19.30
Hakem: Halis Özkahya
Yayın: Bein Sports 1

Son düzenleme:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Trabzon hep zorluk yaşatmıştır. Her şey olabilir.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Puan kaybı yaşayacağız gibi geliyor. Hayırlısı :)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şuana kadar kötü oynadık. Tudor neden Serdar yerine Denayer'le başladı onu da anlamıyorum. Adam bütün büyük maçlarda riskli değişiklikler yapıyor. Fenerbahçe maçına da üçlü savunmayla başlamıştı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Şuana kadar kötü oynadık. Tudor neden Serdar yerine Denayer'le başladı onu da anlamıyorum. Adam bütün büyük maçlarda riskli değişiklikler yapıyor. Fenerbahçe maçına da üçlü savunmayla başlamıştı.
Valla o golü saysaydı denayer kırmızı görse 10 kişi kalsa
Halil umut meler verirdi o penaltı yı o ev sahibini sevmiyor serdar azizin elle oynaması 2-0 dı

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Başlayacağım yapacağınız işe ama ha. Olcay faul yapıyor adamı düşürüp üstüne gidiyor. Onu NDiaye'nin üstünden çeken Feghouli de kırmızıyı görüyor bu nasıl bir saçmalıktır ya.

Olcay da tam eski takımına yakışır hareket etti bu arada helal olsun tam bir tinerci.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Olcay "efendi Beşiktaşlı"ya yakışanı yaptı, adam maça TS formasıyla Beşiktaş için çıkmış resmen. Keşke Feghouli sinirine hakim olsaydı yazık oldu ama olsun toparlayabilir takım yine de.

Maç oldukça gergin geçiyor, bunun sebebi erkenden atıp rahatlatmamış olmamız. Bir gol gelseydi Akhisar 2 olabilirdi maç, bu herifler bugün sadece nefret dolu bir gazla oynuyorlar. Zaten büyükten saymıyorum ben bunları her sene aynı gazla başlayıp ilk 10 mücadelesi veriyorlar, herifler 50.yılında bile vasat ne büyüğü.

Galatasaray'ın duran top savunması evlere şenlik. TS Nin kullandığı her köşe vuruşu, serbest vuruş penaltı gibi tehlike yaratıyor. Aynı şekilde Galatasaray'ın duran top hücumu da çok kötü, her duran top hemen TS ye geçiyor. Eğer ilk yarıdaki gibi oynamaya devam edersek duran toptan gol yer maçı bitiririz. Eğer bu maçtan gol yersek de Çanlar Tudor için çalıyor?

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben böyle bir şey görmedim. Olcay, NDiaye'yi yere düşürüyor, sonra üstüne gidiyor, başından ayrılmıyor. Feghouli gelip Olcay'ı çekiyor yerde yatan adamın üzerinden ve direkt kırmızı kart görüyor. Hepsi Galatasaray düşmanı bunların. Bu kadar da olmaz. Puan farkı açıldığı an, Galatasaray kendine geldiği ve başarılı olduğu an bunlar yaşanıyor. Yazıklar olsun...

Maçtan sonra Tudor'un ve yöneticilerin en sert tepkiyi göstermeleri gerekiyor bunlara. Göstermezlerse onlara da yazıklar olsun zaten.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben böyle bir şey görmedim. Olcay, NDiaye'yi yere düşürüyor, sonra üstüne gidiyor, başından ayrılmıyor. Feghouli gelip Olcay'ı çekiyor yerde yatan adamın üzerinden ve direkt kırmızı kart görüyor. Hepsi Galatasaray düşmanı bunların. Bu kadar da olmaz. Puan farkı açıldığı an, Galatasaray kendine geldiği ve başarılı olduğu an bunlar yaşanıyor. Yazıklar olsun...

Maçtan sonra Tudor'un ve yöneticilerin en sert tepkiyi göstermeleri gerekiyor bunlara. Göstermezlerse onlara da yazıklar olsun zaten.
Ceza alırlar
Zaten ideolojik propagandada sıkıntı altındasınız