Trabzonspor - AEK | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu Rövanş Maçı - Yorum & Sohbet Konusu

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Nwakeme (ismini kesin yanlış yazmışımdır :D) sen ne güzel bir yeteneksin öyle. Nereden bulurlar böylelerini ya. :)

Ekuban da çok iyiydi, Abdulkadir'in sakatlanmasına üzüldüm ama Fenerbahçe maçında oynayamayacak olmasına sevindim.

Fenerbahçe maçını düşünüp biraz takımı değiştirmiş Ünal Hoca ama az daha turu da kaybedecekti ki neyse olmadı.

3 takımla gruplara kaldık. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sonunda mesajıma yanıt alabildim.Bazen aranızda görünmez olduğumu düşünüyorum ?.Acaba mesajlarım ilgilerini çekmiyor mu? (b)
Estağfurullah, biz burada bir aile gibiyizdir, aramızda sana da yer var tabii ki :D Ben sana denk geliyordum arada, bence sıcak ve canayakın bir arkadaşsın ama bunu üyelere de hissetirmelisin. Mesela bir tanışma ve kaynaşma konusu açıp kendini tanıtabilirsin biraz insanlara. Gör bak böylelikle üyelerle daha çok yakınlaşmış olacaksın. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Estağfurullah, biz burada bir aile gibiyizdir, aramızda sana da yer var tabii ki :D Ben sana denk geliyordum arada, bence sıcak ve canayakın bir arkadaşsın ama bunu üyelere de hissetirmelisin. Mesela bir tanışma ve kaynaşma konusu açıp kendini tanıtabilirsin biraz insanlara. Gör bak böylelikle üyelerle daha çok yakınlaşmış olacaksın. :)
Bunu diyen adamın avatarına kendisini koyması... Hiç utanmadın mı bunu yaparken? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Donis Advijaj ne iş yapıyor? Ziraat TK maçında mı tur zora girdi de Yusuf Sarı'yı maça alıyorsun?

Donis Ocak ayından beri ilk kez ayağına topu geçen ay aldı. Öyle bir anda sahaya süremiyor onu. Ayrıca sağ kanat sakatlandığı için sağ kanat Yusuf'u aldı. Bundan daha normal bir şey olamaz bence.

Türkiye'nin en overrated takımı Trabzonspor. Abartıldığı kadar top oynamıyorlar. Kolay grup gelmezse işleri zor.

Bu takım 22 günde 6. maçına çıktığı için yorgun olamaz mı acaba? Ben hâlâ bizim kadar iyi bir futbol oynayan takım izlemedim. Hafta sonu galibiyetten fazla umudum yok ama yenileceğimizi de düşünmüyorum.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bu takım 22 günde 6. maçına çıktığı için yorgun olamaz mı acaba? Ben hâlâ bizim kadar iyi bir futbol oynayan takım izlemedim. Hafta sonu galibiyetten fazla umudum yok ama yenileceğimizi de düşünmüyorum.

Yorgun olabilir ama bu sene böyle geçecek TS açısından yorgunluk bahane edilemez. Bence Fener de en az TS kadar iyi futbol oynuyor. Hafta sonu bence Fener ağır basıyor.

“Mekanın sahibi” Fenerbahçe nerede?

Ligin zirvesinde. 14. sırada görmesi zor olabilir.

• İlginç
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yorgun olabilir ama bu sene böyle geçecek TS açısından yorgunluk bahane edilemez. Bence Fener de en az TS kadar iyi futbol oynuyor. Hafta sonu bence Fener ağır basıyor.

Ligin zirvesinde. 14. sırada görmesi zor olabilir.

İşte psikolojide buna “kompleks” deniyor. Geçen sezonun ilk yarısını küme düşme potasında tamamladıktan sonra yeni sezonda daha ilk iki haftadan havaya girip senelerdir şampiyon olan, 2010’lara ambargo koyan takıma laf sokma çabaları işte bu yüzden komik gözüküyor inan ki. Hele bir otur, soluklan, daha ikinci haftadayız 2. Ve 32 hafta var. 10 hafta bile kalsaydı ne demiş İmparator? 8 de kapanır 18 de..

Merak etmeyin, bu süreç çok acılı olmayacak ama acıtacak. Eninde sonunda Galatasaray yine tahtına oturacak ve bu devran böyle devam edecek. Siz de şampiyonluk farkı açıldıkça çıldıracak; çıldırdıkça masa başı oyunlarla şampiyonluk farkını düşürmeye sözde öne geçmeye çalışacaksınız ama olmayacak. Amatör kümeler ile ulusal lig eşit değerlendirilemeyecek, yok yani aklınızdan çıkarın boşuna heves yapmayın tüm bunlar fark yedikçe taraftarlanızın gazını almaya yönelik. Ha ne zaman olur, Galatasaray şampiyonluk sayısını 27-28’e çıkarıp Fenerbahçe 19 da filan kalırsa, hadi hadi tamam biz de acırız size ve avans olsun madem rekabet amaçlı diyerek izin veririz gider eğer uslu bir takım olmaya ve yetimin hakkına göz diken yöneticilerin enerjilerini yetim haklarına değil de kendi sportif başarılarına çevirmeye çalışırlarsa. Okey? :)

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg