Trabzonspor - AEK | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu Rövanş Maçı - Yorum & Sohbet Konusu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Trabzonspor bence de sezon başında o bahsedilen muhteşem şampiyonluk futbolunu oynamıyor, bizimkiler kötü ama Trabzon da gümbür gümbür değil. Umarım pazar günü bizi yanıltırlar ve yapay hava ile Karadeniz havası arasındaki farkı onların önünde iyi bir şekilde gösterebilirler.

• Olmamış
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Donis Ocak ayından beri ilk kez ayağına topu geçen ay aldı. Öyle bir anda sahaya süremiyor onu. Ayrıca sağ kanat sakatlandığı için sağ kanat Yusuf'u aldı. Bundan daha normal bir şey olamaz bence.

Bu takım 22 günde 6. maçına çıktığı için yorgun olamaz mı acaba? Ben hâlâ bizim kadar iyi bir futbol oynayan takım izlemedim. Hafta sonu galibiyetten fazla umudum yok ama yenileceğimizi de düşünmüyorum.
İlk Sparta Prag maçında Ömür'ün yerine oyuna girip gayet etkili olmuştu.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yorgun olabilir ama bu sene böyle geçecek TS açısından yorgunluk bahane edilemez. Bence Fener de en az TS kadar iyi futbol oynuyor. Hafta sonu bence Fener ağır basıyor.

Ligin zirvesinde. 14. sırada görmesi zor olabilir.

Şampiyonlar Ligi'ndeyiz, ondan göremiyoruz.

70927

• İlginç
Reactions: HeisenBerg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Yorgun olabilir ama bu sene böyle geçecek TS açısından yorgunluk bahane edilemez. Bence Fener de en az TS kadar iyi futbol oynuyor. Hafta sonu bence Fener ağır basıyor.

Ligin zirvesinde. 14. sırada görmesi zor olabilir.
Ya kral lige yeni çıkan bir takıma 3 tanesi penaltıdan olmak üzere 5 attınız sonra da Başakşehir'in beceriksizliği ile son dakikada yendiniz. Öyle ahım şahım bir futbolcumuz yok. Kağıt üstünde ben size fark atarız diyorum ama bu yorgunluk ve atmosferle beraberlik bizim için iyidir diyorum şimdi.

• İlginç
Reactions: HeisenBerg