Trabzonspor - AEK | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu Rövanş Maçı - Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
70893

Trabzonspor UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak için play-off turu rövanş maçında AEK'i konuk ediyor.

İlk maçı deplasmanda 3-1 kazanarak büyük bir avantaj elde bordo mavili temsilcimiz, evinde de galibiyet hedefliyor.

Trabzonspor XI: Uğurcan, Pereira, Fernandes, Campi, Novak, Mikel, Abdülkadir Parmak, Abdülkadir Ömür, Sosa, Nwakaeme, Ekuban.

AEK XI: Barkas, Bakakis, Oikonomou, Chygrynskiy, Vranjes, Lopes, Galanopoulos, Simoes, Mantalos, Livaja, Oliveira.

Saat: 20.30
Yayın: TRT 1

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1-0 oldu... Senin neyine orada top sürmeye çalışmak, vur gitsin işte.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Trabzonspor.. Defans hatları iyi olsa şampiyonluğa oynayacaklar. Yine saçma gol yediler.

Bu gol moral bozacaktır biraz ama çabuk toparlanmaları gerek. Avantaj TS'de ne de olsa..

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Trabzonspor.. Defans hatları iyi olsa şampiyonluğa oynayacaklar. Yine saçma gol yediler.

Bu gol moral bozacaktır biraz ama çabuk toparlanmaları gerek. Avantaj TS'de ne de olsa..
Bir de penaltı geldi. Bitti gözüyle bakılan tur nereye geldi bak bir anda şimdi...

• Beğendim
Reactions: Bully

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yazık.. Ve gol oldu, ellerinden kaçtı Uğurcan'ın..

Ah bizim Türk takımları.. Yormayın be..
Oo biz deplasmanda 3 attık deyip rehavete girmişler hemen belli. Şimdi psikolojik üstünlük de AEK'ya geçti. Devreye kadar çok sıkıntılı gider bu maç.

• Beğendim

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oo biz deplasmanda 3 attık deyip rehavete girmişler hemen belli. Şimdi psikolojik üstünlük de AEK'ya geçti. Devreye kadar çok sıkıntılı gider bu maç.
Bayılırız her şeyi zora sokmaya, yumurta kapıya dayanacak illa :A Mikel hazır değil çıktı, Sörloth reyiz oyunda :A Hoca yanlışından dönmüş oldu hadi bakalım 1 gol..

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Gerçekten çok saçma bir noktaya gitti maç ve tur ya, ikinci yarı Trabzonspor en kötü bir gol bulur garantiler bence turu Utku beyciğim. Trabzon’da, kendi seyircinin önünde 3-1 rövanşında tur verilmez ya. Verilmemeli. Şu güzel takıma yazık olur yani.

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çift ön liberoyla skoru tutarım diye düşündü muhtemelen hoca ama Obi Mikel çok kötü durumda. Önceki taktiğe döndü. Şimdi Sörloth ileride top tutar en azından.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bitiriciliğini beğenmiyorlar burada bir de reyizin.. Fener'i de boş geçmemesini bekliyoruz. :A

Kim beğenmiyormuş ya, baya iyi forvet. Değerlendirmesini yapmıştık zaten daha önce, sen yoktun yiğidim. :A Kendisini bolca övdük buralarda...

Yalnız Trabzonspor’un ne forvet hattı oldu be, kıskanıyorum...

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Beğendim
Reactions: Sherlock and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kim beğenmiyormuş ya, baya iyi forvet. Değerlendirmesini yapmıştık zaten daha önce, sen yoktun yiğidim. :A Kendisini bolca övdük buralarda...

Yalnız Trabzonspor’un ne forvet hattı oldu be, kıskanıyorum...
Ekuban'da hayvan gibi bitiricilik var ama Sörloth olmayınca topu ileride tutamıyorlar resmen :A İkisi birbirini iyi tamamlıyor ama Sturridge geldiğine göre en az biri kenara gidecek :A
Diagne'nin kramponlarını taşırlar anca :A Falcao ile falan uğraşmaya gerek yok bu kuradan sonra, kral Diagne'dir :A