Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa | Süper Lig 21-22 Sezonu - 24. Hafta Maçı

Maç sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Süper ligin 24. hafta maçında Trabzonspor ile Kasımpaşa karşı karşıya geldi.

Mücadeleyi Visca'nın attığı gol ile Trabzonspor 1-0 kazanmayı başardı.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Kadro güzel yedekler de sağlam. Zor maç olacak ama taraftarla birlikte Hatay maçı gibi 20 dakikada fişi çekmemiz lazım. Stattan maç izlemeyi de cidden özlemişim.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Trabzonspor, Kasımpaşa'nın fişini çekemez ve yenilirse ya da beraberlik, gelecek hafta Konyaspor sürpriz bir sonuç alıp Trabzonspor'a bir adım daha yaklaşabilir. Trabzonspor'un serisi bozulunca Konyaspor giderek yaklaşmaya başladı. Liderlik yarışı kızışabilir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Trabzonspor, Kasımpaşa'nın fişini çekemez ve yenilirse ya da beraberlik, gelecek hafta Konyaspor sürpriz bir sonuç alıp Trabzonspor'a bir adım daha yaklaşabilir. Trabzonspor'un serisi bozulunca Konyaspor giderek yaklaşmaya başladı. Liderlik yarışı kızışabilir.
Konyaspor'un oyunu iyi değil şu sıralar. Aynısını Trabzonspor oynasa/oynadığında üç büyüklerin taraftarları bir ton laf eder/ediyor. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konyaspor'un oyunu iyi değil şu sıralar. Aynısını Trabzonspor oynasa/oynadığında üç büyüklerin taraftarları bir ton laf eder/ediyor. :A
İyi olmaması normal. Takım arkadaşları artık yok, bu psikolojiyle bile galip gelebilmek bir başarı. Ben galibiyet alacaklarından şüphe ediyordum ama yine de galip geliyorlar. Nereye kadar sürdürürler bilemeyiz ama bana göre bu bir başarı, oyunları iyi ya da kötü olsun, bence böyle.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Onun için en büyük fırsat geçen haftaydı bence. Geçen hafta Galatasaray yense Trabzonspor art arda 3 maç puan kaybı biraz sorun yaratabilirdi.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Nwakaeme çok yavaş karar alıyor, çok bekliyor. Yaşının etkisi hissedilmeye başlandı. Savunmaya yardıma zaten gel(e)miyor.

En az 2 farklı önde kapatabileceğimiz bir yarıydı. Başımıza bela almayız umarım.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Orta sahamız kolay geçiliyor. Her an golü yiyebiliriz. Nwakaeme kendine gelirse çözeriz maçı.

Hakem aşırı art niyetli. Takdir hakları hep onlarda. Dokunduğumuza faul çalıyor. Cornelius'u iki kişi yere indiriyor yine faul vermiyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Onun için en büyük fırsat geçen haftaydı bence. Geçen hafta Galatasaray yense Trabzonspor art arda 3 maç puan kaybı biraz sorun yaratabilirdi.
Galatasaray'ı herkes yeniyor bu aralar, çok şaşırtıcı bir sonuç değildi. :D Bu maçı atlattıktan sonra üst üste zor rakipleri olacak Trabzonspor'un. Konyaspor, Alanyaspor, Kayserispor, Fenerbahçe, Göztepe. Konyaspor iyi gidiyor, Alanyaspor yükselişte, Kayserispor da sürpriz sonuçlara imza atabiliyor, Göztepe de son zamanlarda yükselişte ve Fenerbahçe de her şeye rağmen zor bir rakip. Bu beş rakibi puan kaybı olmadan atlabilirse eğer, büyük ihtimalle direkt şampiyon olur. :D Beşiktaş, Gaziantep FK, Adana Demirspor gibi rakipleri de geliyor daha. Gaziantep FK de bazen sürpriz sonuçlara imza atabiliyor tabii. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Apo bugün rezildi. Takım sahada yok gibiydi üstüne yaptığı değişiklikler de ayrı faciaydı. Haftaya Hamsik olmazsa sıkıntı yaşarız.

Hakem bugün eyyamın kralını yaptı. Düdüğü emzik gibi ağzından düşürmedi. Haftaya da Halil Umut Meler hamlesini bekliyorum.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Zorbay Küçük'e ve Nwakaeme'ye rağmen kazanılan önemli bir maç.

Eyserik'in topu alıp rakibine atması sarı kart ise sarı kartı gösterip ikinci sarıdan kırmızı ile oyundan atarsın. Eğer değilse uyarı verip, Peres'e "Hadi kullan uzatma" işareti yaparsın. Peres tacı kullanmazsa sarı kart verirsin ve yine kullanmasını istersin. Ama sen inanılmaz bir eyyamcı olduğun için ellerini iki yana açıp olmayan bir olayla hiçbir alakası olmayan futbolcuları "ayrılın, uzaklaşın" tarzı hareketlerle gerdin. Futbolcular oraya toplandı ama ortada hâlâ bir olay yok. Sen gidip -sebebini bilmiyorum- Eyserik'i atmaya karar verdin; aklına geldi ki bu adamın zaten sarı kartı var. Hemen uyanıklık yapıp önce Peres'e sarı kart gösterdin, sonra o seni alkışladı ve bir kere daha zevkle sarı kart gösterip oyundan attın. Muhtemelen kafanda şu da vardı: "Abdullah Avcı'yı çıldırtabilirim ve onu da oyundan atabilirim." neyse ki bu planın suya düştü ve hiç istemediğin hâlde Kasımpaşa yedek kulübesindeki bazı kişilere kırmızı kart gösterdin. Üzülmüşsündür. :(

"Trabzonspor kötü oynuyor.", "Konyaspor şampiyonluğu hak ediyor.", "Trabzonspor'u hakemler kolluyor." gibi temelsiz ve kötü niyetli algılara hiç kimsenin aldanmaması lazım.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Zorbay Küçük'e ve Nwakaeme'ye rağmen kazanılan önemli bir maç.

Eyserik'in topu alıp rakibine atması sarı kart ise sarı kartı gösterip ikinci sarıdan kırmızı ile oyundan atarsın. Eğer değilse uyarı verip, Peres'e "Hadi kullan uzatma" işareti yaparsın. Peres tacı kullanmazsa sarı kart verirsin ve yine kullanmasını istersin. Ama sen inanılmaz bir eyyamcı olduğun için ellerini iki yana açıp olmayan bir olayla hiçbir alakası olmayan futbolcuları "ayrılın, uzaklaşın" tarzı hareketlerle gerdin. Futbolcular oraya toplandı ama ortada hâlâ bir olay yok. Sen gidip -sebebini bilmiyorum- Eyserik'i atmaya karar verdin; aklına geldi ki bu adamın zaten sarı kartı var. Hemen uyanıklık yapıp önce Peres'e sarı kart gösterdin, sonra o seni alkışladı ve bir kere daha zevkle sarı kart gösterip oyundan attın. Muhtemelen kafanda şu da vardı: "Abdullah Avcı'yı çıldırtabilirim ve onu da oyundan atabilirim." neyse ki bu planın suya düştü ve hiç istemediğin hâlde Kasımpaşa yedek kulübesindeki bazı kişilere kırmızı kart gösterdin. Üzülmüşsündür. :(

"Trabzonspor kötü oynuyor.", "Konyaspor şampiyonluğu hak ediyor.", "Trabzonspor'u hakemler kolluyor." gibi temelsiz ve kötü niyetli algılara hiç kimsenin aldanmaması lazım.
Adam resmen Eyserric'i atmak için bizimkini de yem yaptı. Bu Zorbay gördüğüm en eyyamcı hakem. Her dokunmamıza çaldı rakibin bizi dövmesine izin verdi. Haftaya da Halil Umut veya Fırat gelir aynısını devam ettirir.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Galatasaray'ı herkes yeniyor bu aralar, çok şaşırtıcı bir sonuç değildi. :D Bu maçı atlattıktan sonra üst üste zor rakipleri olacak Trabzonspor'un. Konyaspor, Alanyaspor, Kayserispor, Fenerbahçe, Göztepe. Konyaspor iyi gidiyor, Alanyaspor yükselişte, Kayserispor da sürpriz sonuçlara imza atabiliyor, Göztepe de son zamanlarda yükselişte ve Fenerbahçe de her şeye rağmen zor bir rakip. Bu beş rakibi puan kaybı olmadan atlabilirse eğer, büyük ihtimalle direkt şampiyon olur. :D Beşiktaş, Gaziantep FK, Adana Demirspor gibi rakipleri de geliyor daha. Gaziantep FK de bazen sürpriz sonuçlara imza atabiliyor tabii. :D
Yalnız GS maçında GS yeniyordu saçma sapan hatalar yaptı kaybetti. 3 maç art arda puan kaybetmenin verdiği durum daha başka olurdu bu maça da farklı çıkıp kaybedebilirdi. Elbette lig daha uzun ama GS maçı önemli bir maçtı. Kaldı ki Konya'dan da aynı performans devam edecek mi? Haftaya çokönemli bir maç var. Kesinlikle çoğu şeyi etkileyecektir haftaki maç.