Trabzon'da Gollü Maçın Galibi Kasımpaşa: 3-4

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
Süper ligin 7. hafta maçında Trabzonspor sahasında Kasımpaşa'yı ağırladı. Mücadeleyi İstanbul ekibi Kasımpaşa 3-4 kazanmayı başardı ve ligdeki puanını 11'e yükseltti.

Trabzonspor'un gollerini Serkan Asan ve Nwakaeme (2) kaydederken, Kasımpaşa'nın golleri Tirpan, Yusuf Erdoğan, Edgar Le (kk) ve 90+3'te Koita'dan geldi.

Trabzonspor maçta 3-1 öne geçmesine rağmen skoru koruyamadı ve sahadan puansız ayrılan ekip oldu.

Kasımpaşa'da ise Aytaç Kara 58. dakikada bir penaltı atışından yararlanamadı. Penaltıyı Uğurcan çıkarmayı başardı.

5f9c5c4066a97c41c6e3fc03.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Trabzonspor nasıl bu kadar kötü gidebiliyor anlamıyorum. Kadro kalitesi olarak gidenlere rağmen çok iyi durumdalar. İlerleyen haftalarda toparlayacaklarını düşünüyorum...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Trabzonspor nasıl bu kadar kötü gidebiliyor anlamıyorum. Kadro kalitesi olarak gidenlere rağmen çok iyi durumdalar. İlerleyen haftalarda toparlayacaklarını düşünüyorum...
Adam yer çekimini buldu futboldan anlamıyor
Eddie Newton’un yardımcısında pro lisans var mı

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Benden Trabzonlu kardeşlerime gelsiiiiin.

Noldu sana yariiiiiiiiim yariiiiiiiiiiiiiiim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
İçeride hocayı sabote edenleri bırakırsak takımda gidenlerin yeri dolmadı ki. Bir tek stoperler iyileşti o kadar. Hücum ve orta sahadaki eksiklikleri kapatmadık ki.

• Beğendim
Reactions: bazinga

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
İçeride hocayı sabote edenleri bırakırsak takımda gidenlerin yeri dolmadı ki. Bir tek stoperler iyileşti o kadar. Hücum ve orta sahadaki eksiklikleri kapatmadık ki.
Defans hattı çok kötü bence takımın. Ligin şuan en fazla gol yiyen takımı olması da bunu gösterir nitelikte.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Defans hattı çok kötü bence takımın. Ligin şuan en fazla gol yiyen takımı olması da bunu gösterir nitelikte.
Bizim sıkıntımız defans hattı değil takım savunmasının kötü olması. Orta saha güçsüz olduğu için her maç kaleye en az 10 şut geliyor. Kaleci ve defans dörtlüsü de bir yere kadar dayanır.