'Tozkoparan' Oyuncuları 'Aileler Yarışıyor'a Konuk Oluyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
TRT 1'in sevilen yarışması Aileler Yarışıyor'a sürpriz konuklar!

Yapımcılığını STAFF Film'in, sunuculuğunu Ufuk Özkan'ın üstlendiği programın yarın yayınlanacak olan 99. bölümüne kanalın sevilen yapımı 'Tozkoparan'ın kadrosu konuk oluyor. Burcu Altın ve Yusuf Gökhan Atalay'ın kaptanlığını üstleneceği takımlarda dizinin çocuk oyuncuları yer alacak.

Aileler Yarışıyor, yeni bölümüyle yarın 15.45'te TRT 1'de!

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben ilk 5 bölümünü izlemiştim yiğenlerimle. Güzel bir yapım. @Gizmen de izliyor diye biliyorum. Bir ara twitterde onun yorumlarına hep denk geliyordum :A

O da senin ayıbın :A
Benim aklıma gelmeyebilir ama sen izlemene rağmen gelmemiş onu ne yapacağız. Hatta şimdi 1-2 isim daha geldi. Bu sayılmaz baştan başlayalım. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim aklıma gelmeyebilir ama sen izlemene rağmen gelmemiş onu ne yapacağız. Hatta şimdi 1-2 isim daha geldi. Bu sayılmaz baştan başlayalım. :A
Yok daha neler. Bu aşamaya gelene nekadar bir sürü güzel vaktimi harcadım :A Başka sefere artık :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Ben ilk 5 bölümünü izlemiştim yiğenlerimle. Güzel bir yapım. @Gizmen de izliyor diye biliyorum. Bir ara twitterde onun yorumlarına hep denk geliyordum :A

O da senin ayıbın :A
Evet ben de bir ara bakıyordum da son bölümlerini internetten takip edebiliyorum ancak :)

• Beğendim