Tottenham vs Ajax - Şampiyonlar Ligi Yarı Final - İlk Maç

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Auvvvvvvv İngiltere futbolunun yanındayız fakat Ajax'ın hayatın zorluğunu tatmamış cahil gençlerinin içindeki azim ve hırs yetenekleriyle birleşip Tottenham'ı zorlayacaktır. Kuvvetle muhtemel çok güzel bir maç izleyeceğiz. TottenhamH kazanır, umarım.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sene başında ŞL'nin yarı finalinde böyle bir eşleşme olacak dense gülüp geçerdim. Ama oluyor işte, bu da futbolun güzelliklerinden birisi. İki takım için de bir sevgim veya sevmeme durumum yok. Ama Ajax daha sürpriz bir olay oldu buralara gelmesi. Önceki turlardaki oyunlarını sürdürürlerse onların final oynamasını isterim.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şu Ajax'ın gerçekleştirdiği atak organizasyonlarını gördükçe, izledikçe kendimden geçiyorum. Attıkları golü atması o kadar zor ki, ama öyle güzel oynuyorlar ki gol aşırı basitmiş gibi gözüküyor. Bu arada en büyük artılarından birisi de hem içeride, hem dışarıda aynı futbolu oynuyorlar. Deplasman performansları inanılmaz başarılı. Bence Tottenham eşleşmesinin zaten net favorisi konumundaydılar, bu golle beraber daha da vermezler bu maçı. Finale adını yazdıran ilk takım Ajax bence.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu adam için bir dönem Fenerbahçe'ye gelecek diyorlardı. :A
Ya şu an bakınca çok komik görünüyor ama şaka maka o ara böyle bir ihtimal vardı :A Geçen turu atladıklarında yazmıştım. 10m civarı bir paraya almış Ajax. Bizim takımların veremeyeceği para değil. Biz o paranın fazlasına Diagne'yi aldık işte düşün :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Vertonghen de sakatlandı. Tottenham zaten kadrosu dar bir takım. Bu eksiklerle birlikte işleri iyice zorlaşıyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ya şu an bakınca çok komik görünüyor ama şaka maka o ara böyle bir ihtimal vardı :A Geçen turu atladıklarında yazmıştım. 10m civarı bir paraya almış Ajax. Bizim takımların veremeyeceği para değil. Biz o paranın fazlasına Diagne'yi aldık işte düşün :A

Olsun kardeşim, adam muazzam PENALTI kullanıyor ya... :A Diagne dedin dün yaptığı çöplükler geldi aklıma, yine sövdüm Utku bey sizin yüzünüzden. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Olsun kardeşim, adam muazzam PENALTI kullanıyor ya... :A Diagne dedin dün yaptığı çöplükler geldi aklıma, yine sövdüm Utku bey sizin yüzünüzden. :A
Ya adamı kimse rahatsız etmese sağında solunda durmasa muazzam golcü ama işte rahat bırakmıyorlar ki adamı :A Dün mesela ikinci yarıda karşı karşıya kaldı kaleciyle ama 1 metre yanında defans oyuncusu vardı. O durumda utanıyor adam rahat rahat vuramıyor topa işte :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ya adamı kimse rahatsız etmese sağında solunda durmasa muazzam golcü ama işte rahat bırakmıyorlar ki adamı :A Dün mesela ikinci yarıda karşı karşıya kaldı kaleciyle ama 1 metre yanında defans oyuncusu vardı. O durumda utanıyor adam rahat rahat vuramıyor topa işte :A

Aynen öyle ya, şu adamı kendi haline bir salsalar 500 gol atacak. :A Ama dediğin gibi sağında, solunda, önünde, arkasında ve çaprazında kimse olmayacak. Hatta Diagne > Gomis. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İngiltere'den 6 tane takım tutuyorum. :A Yarın Liverpool, ertesi gün Chelsea ve Arsenal destekçisiyiz. :A

Boşuna destekleme Liverpool'u, İngiliz takımlarının BABASI yarın Liverpool'u paramparça etmek için sahne alacak...

67625

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD