Tolga Sarıtaş - Yalan | Beyaz Show

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tolga Sarıtaş - Yalan | Beyaz Show

yO7tLqnI-150x150.jpg

Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenen talk show programı ''Beyaz Show'' dün gece sezonu açtı!

Beyazıt Öztürk'ün sunumuyla ekrana gelen ''Beyaz Show'' 20. yılını ve yeni sezonunu dün akşam açtı. Programın yeni sezonuna İrem Derici, Sinem Kobal, Berk Atan, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel ve Burcu Özberk konuk oldu. Programa dün Tolga Sarıtaş'ın söylediği Athena grubunun Yalan şarkısı damga vurdu.

İşte Tolga Sarıtaş'tan ''Yalan'' şarkısı;

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aynen, süperdi program. :D

İrem Derici büyük oranda renk kattı; En büyük hayalim açık hava konseri yapmak diyor. Beyaz da sen yapmadın mı diyor. İrem de zaten 10 tane şarkı var, tekrarlasam 3 saat ediyor :F Koptum orada. :D
Evet orası çok komikti. :F Sonra İremin pasaport resimlerini paylaştılar. :D Birde Güneşin Kızlarını da 2 dakika da özetlemişler çok güldüm orada. :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet orası çok komikti. :F Sonra İremin pasaport resimlerini paylaştılar. :D Birde Güneşin Kızlarını da 2 dakika da özetlemişler çok güldüm orada. :F
Pasaport resimlerinde ağzım açık kaldı, cidden çok ilginç. :D Sarı kısa saçlı olana çok güldüm özellikle. :F

Aynen, Beyaz döktürmüş. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Pasaport resimlerinde ağzım açık kaldı, cidden çok ilginç. :D Sarı kısa saçlı olana çok güldüm özellikle. :F

Aynen, Beyaz döktürmüş. :D
Evet çok güzeldi program. :D Ama çok kalabalık olduğu için yeni dekorları pek fark edemedim.

Bu arada bizim üniversite götürüyor Beyaz Show'a. :D Muhakkak gitmem lazım benim canlı izlemek daha güzel olur. :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet çok güzeldi program. :D Ama çok kalabalık olduğu için yeni dekorları pek fark edemedim.

Bu arada bizim üniversite götürüyor Beyaz Show'a. :D Muhakkak gitmem lazım benim canlı izlemek daha güzel olur. :F
Aynen çok kalabalıktı, Beyaz kimse gelmez diye 15 üniversite çağırmış neredeyse.

Aynen zaten dedi ya İrem şurada şarkıyı söyleyecekti, yer kalmadı dedi. Konuklar küçücük alanda kaldı. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Programı izlemedim (ki Beyaz'ın modasının geçtiği konusunda ısrarcıyım), ama Tolga'nın sesi de oyunculuğu kadar güzelmiş. :)

Bu arada konuklar arasında Sarp Apak da vardı, eklemeyi unutmuşsun. :) @Yiğitt