Tolga Sarıtaş "Teşkilat" Dizisinin Yeni Erkek Başrolü Oldu! | TRT 1

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
64,499
Puanı
1,060

TRT 1'in Tims&B Productions imzalı sevilen dizisi 'Teşkilat'a sürpriz oyuncu!

Aybüke Pusat, Yunus Emre Yıldırımer, Sarp Levendoğlu, Cengiz Bozkurt, İlker Kızmaz ve Ceyhun Mengiroğlu'nun kadrosunda yer aldığı dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım sezon finaliyle diziden ayrılmıştı. Yıldırım'ın yerine gelecek olan erkek başrol oyuncusu merak edilirken bu isim son olarak Baba'da rol alan Tolga Sarıtaş oldu. Dizide "Altay" rolünü canlandıracak olan Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat ile daha önce Söz dizisinde birlikte rol almıştı.

"Teşkilat" yeni sezon bölümleriyle yakında TRT 1'de!

Kaynak: Takvim

Altay geliyor heyecanla bekliyorum

çok söylenen isimdi aslın da süpriz yaşatmadı açıkcası "en azından bana " ve murat yıldırımın ardından
Tolga Sarıtaş güzel oyuncu seçimi sevdiğim bir oyuncu

Son düzenleme:
Reactions: Angelica
Tolga Sarıtaş'ı Söz'de izledim sırıtmaz. Çok iyi tercih
Belki Korkut'un (Yunus Emre Yıldırımer)'in sahnelerine başlayıp izlerim

tolga sarıtaşı güneşin kızlarında izlemişitim sonra sözde izledim şimdi teşkilatta izleyeceğim.karekter adıda güzelmiş.bakalım ekip nasıl olacak yeni oyuncu mutlaka ekibe gerekecektir.

tolga sarıtaşı güneşin kızlarında izlemişitim sonra sözde izledim şimdi teşkilatta izleyeceğim.karekter adıda güzelmiş.bakalım ekip nasıl olacak yeni oyuncu mutlaka ekibe gerekecektir.
tolga sarıtaş ilk Öyle Bir Geçer Zaman Ki de oynamıştı orada gıcık olmuştum ben soner ve aylin arasındaki minik engeldi

Reactions: serhatt